
| От какъв тип е каросерията, Skoda Elroq? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 524-577 км 325.6 - 358.53 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 15.5-17.2 кВтч/100 км. 24.94 - 27.68 kWh/100 mi 135 - 122 MPGe 6.5 - 5.8 км/кВтч 4 - 3.6 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 180 км/ч | 111.85 mph 0-100 км/ч: 6.2 сек 0-60 mph: 5.9 сек |
| Колко мощност има, Skoda Elroq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 299 кс |
| Какво е задвижването, Skoda Elroq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | Пълно задвижване (4x4). BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Skoda Elroq SUV? | 4488 мм 176.69 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Skoda Elroq SUV? | 1884 мм 74.17 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 2123-2246 кг 4680.41 - 4951.58 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 2719 кг 5994.37 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Skoda Elroq SUV? | 470 - 1580 л 16.6 - 55.8 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Skoda |
|---|---|
| Модел | Elroq |
| Генерация | Elroq |
| Модификация (Двигател) | 85x 82 kWh (299 кс) Electric AWD |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 6.2 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 6.2 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 5.9 сек |
| Максимална скорост | 180 км/ч 111.85 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 7.1 кг/кс, 140.8 кс/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 82 кВтч |
|---|---|
| Нетен (използваем) капацитет на батерията | 77 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (WLTP) | 524-577 км 325.6 - 358.53 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 15.5-17.2 кВтч/100 км.
24.94 - 27.68 kWh/100 mi 135 - 122 MPGe 6.5 - 5.8 км/кВтч 4 - 3.6 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Модел/код на електродвигателя | EDF |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Модел/код на електродвигателя | EDD |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Системна мощност | 299 кс |
| Собствена маса | 2123-2246 кг 4680.41 - 4951.58 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2719 кг 5994.37 lbs. |
| Максимална товароносимост | 473-596 кг 1042.79 - 1313.96 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 470 л 16.6 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1580 л 55.8 cu. ft. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1800 кг 3968.32 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Дължина | 4488 мм 176.69 in. |
|---|---|
| Широчина | 1884 мм 74.17 in. |
| Височина | 1649-1650 мм 64.92 - 64.96 in. |
| Колесна база | 2766 мм 108.9 in. |
| Предна следа | 1587 мм 62.48 in. |
| Задна следа | 1562 мм 61.5 in. |
| Преден надвес | 867 мм 34.13 in. |
| Заден надвес | 856 мм 33.7 in. |
| Пътен просвет | 167-182 мм 6.57 - 7.17 in. |
| Минимален диаметър на завой | 10.8 м 35.43 ft. |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Барабанни |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на джантите | 19; 20 |