
| От какъв тип е каросерията, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008)? | Комби, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 6.2 л/100 км 37.9 US mpg 45.6 UK mpg 16.1 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Peugeot 407 2.2 HDi (170 Hp)? | 165 г/км CO2 Euro 4 |
| Колко бърза е колата, 2008 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 221 км/ч | 137.32 mph 0-100 км/ч: 9 сек 0-60 mph: 8.6 сек |
| Колко мощност има, Peugeot 407 Комби 2008 2.2 HDi (170 Hp)? | 170 кс, 370 Нм 272.9 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Peugeot 407 Комби 2008 2.2 HDi (170 Hp)? | 2.2 л 2179 см3 132.97 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2008 Peugeot 2.2 HDi (170 Hp)? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) Комби 2008 2.2 HDi (170 Hp)? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2008 Peugeot 407 Комби? | 4763 мм 187.52 in. |
| Колко широка е колата, 2008 Peugeot 407 Комби? | 1811 мм 71.3 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 1675 кг 3692.74 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 2275 кг 5015.52 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2008 Peugeot 407 Комби? | 448 - 1365 л 15.82 - 48.2 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.2 HDi (170 Hp)? | 6, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Peugeot |
|---|---|
| Модел | 407 |
| Генерация | 407 SW (Phase II, 2008) |
| Модификация (Двигател) | 2.2 HDi (170 кс) |
| Начало на производство | Юли, 2008 г |
| Край на производство | 2010 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво - градско (NEDC) | 8.2 л/100 км
28.7 US mpg 34.4 UK mpg 12.2 км/л |
|---|---|
| Разход на гориво - извънградско (NEDC) | 5.1 л/100 км
46.1 US mpg 55.4 UK mpg 19.6 км/л |
| Разход на гориво - комбиниран (NEDC) | 6.2 л/100 км
37.9 US mpg 45.6 UK mpg 16.1 км/л |
| CO2 емисии (NEDC) | 165 г/км |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 8.6 сек |
| Максимална скорост | 221 км/ч 137.32 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 4 |
| Съотношение тегло/мощност | 9.9 кг/кс, 101.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.5 кг/Нм, 220.9 Нм/тон |
| Мощност | 170 кс @ 4000 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 78 кс/л |
| Въртящ момент | 370 Нм @ 1500 об/мин 272.9 lb.-ft. @ 1500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | DW12BTED4 |
| Обем на двигателя | 2179 см3 132.97 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 85 мм 3.35 in. |
| Ход на буталото | 96 мм 3.78 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Дизел Комънрейл |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Битурбо, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 5.25 л 5.55 US qt | 4.62 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 9.7 л 10.25 US qt | 8.53 UK qt |
| Двигателни системи | Филтър за твърди частици |
| Собствена маса | 1675 кг 3692.74 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2275 кг 5015.52 lbs. |
| Максимална товароносимост | 600 кг 1322.77 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 448 л 15.82 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1365 л 48.2 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 66 л 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 80 кг 176.37 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1900 кг 4188.78 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 76 кг 167.55 lbs. |
| Дължина | 4763 мм 187.52 in. |
|---|---|
| Широчина | 1811 мм 71.3 in. |
| Височина | 1460-1486 мм 57.48 - 58.5 in. |
| Колесна база | 2725 мм 107.28 in. |
| Предна следа | 1560 мм 61.42 in. |
| Задна следа | 1519-1526 мм 59.8 - 60.08 in. |
| Преден надвес | 1028 мм 40.47 in. |
| Заден надвес | 1010 мм 39.76 in. |
| Пътен просвет | 136 мм 5.35 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.2 м 36.75 ft. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 6 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач, Независимо окачване с винтови пружини, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 330x30 мм |
| Задни спирачки | Дискови, 290x28 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Размери на джантите | 7J x 17; 8J x 18 |