
| От какъв тип е каросерията, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008)? | Комби, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp)? | 8.3 л/100 км 28.3 US mpg 34 UK mpg 12 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Peugeot 407 2.0 16V (140 Hp)? | 196 г/км CO2 Euro 4 |
| Колко бърза е колата, 2008 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp)? | 209 км/ч | 129.87 mph 0-100 км/ч: 9.5 сек 0-60 mph: 9 сек |
| Колко мощност има, Peugeot 407 Комби 2008 2.0 16V (140 Hp)? | 140 кс, 200 Нм 147.51 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Peugeot 407 Комби 2008 2.0 16V (140 Hp)? | 2.0 л 1997 см3 121.86 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2008 Peugeot 2.0 16V (140 Hp)? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) Комби 2008 2.0 16V (140 Hp)? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2008 Peugeot 407 Комби? | 4763 мм 187.52 in. |
| Колко широка е колата, 2008 Peugeot 407 Комби? | 1811 мм 71.3 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp)? | 1458-1470 кг 3214.34 - 3240.8 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp)? | 2105 кг 4640.73 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2008 Peugeot 407 Комби? | 448 - 1365 л 15.82 - 48.2 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp)? | 5, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Peugeot |
|---|---|
| Модел | 407 |
| Генерация | 407 SW (Phase II, 2008) |
| Модификация (Двигател) | 2.0 16V (140 кс) |
| Начало на производство | Юли, 2008 г |
| Край на производство | 2011 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво - градско (NEDC) | 11.3 л/100 км
20.8 US mpg 25 UK mpg 8.8 км/л |
|---|---|
| Разход на гориво - извънградско (NEDC) | 6.5 л/100 км
36.2 US mpg 43.5 UK mpg 15.4 км/л |
| Разход на гориво - комбиниран (NEDC) | 8.3 л/100 км
28.3 US mpg 34 UK mpg 12 км/л |
| CO2 емисии (NEDC) | 196 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 9.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 9.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 9 сек |
| Максимална скорост | 209 км/ч 129.87 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 4 |
| Съотношение тегло/мощност | 10.4 кг/кс, 96 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7.3 кг/Нм, 137.2 Нм/тон |
| Мощност | 140 кс @ 6000 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 70.1 кс/л |
| Въртящ момент | 200 Нм @ 4000 об/мин 147.51 lb.-ft. @ 4000 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | RFJ EW10A |
| Обем на двигателя | 1997 см3 121.86 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 85 мм 3.35 in. |
| Ход на буталото | 88 мм 3.46 in. |
| Степен на сгъстяване | 11:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Количество на маслото в двигателя | 4.25 л 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 7.3 л 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Собствена маса | 1458-1470 кг 3214.34 - 3240.8 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2105 кг 4640.73 lbs. |
| Максимална товароносимост | 635-647 кг 1399.94 - 1426.39 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 448 л 15.82 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1365 л 48.2 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 66 л 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 80 кг 176.37 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1500 кг 3306.93 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 60 кг 132.28 lbs. |
| Дължина | 4763 мм 187.52 in. |
|---|---|
| Широчина | 1811 мм 71.3 in. |
| Височина | 1460-1486 мм 57.48 - 58.5 in. |
| Колесна база | 2725 мм 107.28 in. |
| Предна следа | 1560 мм 61.42 in. |
| Задна следа | 1519-1526 мм 59.8 - 60.08 in. |
| Преден надвес | 1028 мм 40.47 in. |
| Заден надвес | 1010 мм 39.76 in. |
| Пътен просвет | 136 мм 5.35 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.2 м 36.75 ft. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 5 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач, Независимо окачване с винтови пружини, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 283x26 мм |
| Задни спирачки | Дискови, 290x24 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 205/60 R16; 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Размери на джантите | 6.5J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |