
| От какъв тип е каросерията, MG 4X? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 53.9 kWh (170 Hp)? | 510 км 316.9 mi |
| Каква е консумацията на електричество, MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 12.5 кВтч/100 км. 20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 км/кВтч 5 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 170 км/ч | 105.63 mph |
| Колко мощност има, MG 4X SUV, Кросоувър 2026 53.9 kWh (170 Hp)? | 170 кс, 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, MG 4X SUV, Кросоувър 2026 53.9 kWh (170 Hp)? | Задно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 MG 4X SUV, Кросоувър? | 4500 мм 177.17 in. |
| Колко широка е колата, 2026 MG 4X SUV, Кросоувър? | 1849 мм 72.8 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 1640-1680 кг 3615.58 - 3703.77 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 2076-2116 кг 4576.8 - 4664.98 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 MG 4X SUV, Кросоувър? | 463 - 1423 л 16.35 - 50.25 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | MG |
|---|---|
| Модел | 4X |
| Генерация | 4X |
| Модификация (Двигател) | 53.9 kWh (170 кс) |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Максимална скорост | 170 км/ч, Електронно ограничена 105.63 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 9.6 кг/кс, 103.7 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.6 кг/Нм, 152.4 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 53.9 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Полутвърда литиево-йонна батерия |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (CLTC) | 510 км 316.9 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 12.5 кВтч/100 км.
20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 км/кВтч 5 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 170 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ180XS0951 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 170 кс |
| Въртящ момент на системата | 250 Нм 184.39 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1640-1680 кг 3615.58 - 3703.77 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2076-2116 кг 4576.8 - 4664.98 lbs. |
| Максимална товароносимост | 436 кг 961.22 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 463 л 16.35 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1423 л 50.25 cu. ft. |
| Дължина | 4500 мм 177.17 in. |
|---|---|
| Широчина | 1849 мм 72.8 in. |
| Височина | 1621-1627 мм 63.82 - 64.06 in. |
| Колесна база | 2735 мм 107.68 in. |
| Предна следа | 1554 мм 61.18 in. |
| Задна следа | 1561 мм 61.46 in. |
| Преден ъгъл на проходимост | 18° |
| Заден ъгъл на проходимост | 24° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/55 R18 |
| Размери на джантите | 18 |