
| Hvilken type er karosseriet, MG 4X? | SUV, Crossover , 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 53.9 kWh (170 Hp)? | 510 km 316.9 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 12.5 kWh/100 km 20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 km/kWh 5 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 170 km/t | 105.63 mph |
| Hva er motorens effekt, MG 4X SUV, Crossover 2026 53.9 kWh (170 Hp)? | 170 hk, 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, MG 4X SUV, Crossover 2026 53.9 kWh (170 Hp)? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 MG 4X SUV, Crossover ? | 4500 mm 177.17 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 MG 4X SUV, Crossover ? | 1849 mm 72.8 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 1640-1680 kg 3615.58 - 3703.77 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 2076-2116 kg 4576.8 - 4664.98 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 MG 4X SUV, Crossover ? | 463 - 1423 l 16.35 - 50.25 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | MG |
|---|---|
| modell | 4X |
| Generasjon | 4X |
| Modifikasjon (motor) | 53.9 kWh (170 hk) |
| Første år av produksjon | Kan, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV, Crossover |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Maksimal hastighet | 170 km/t, Elektronisk begrenset 105.63 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.6 kg/hk, 103.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.6 kg/Hm, 152.4 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 53.9 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Halvsolid-state litium-ion batteri |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 510 km 316.9 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 12.5 kWh/100 km
20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 km/kWh 5 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 170 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ180XS0951 |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 170 hk |
| System dreiemoment | 250 Hm 184.39 lb.-ft. |
| Vekt | 1640-1680 kg 3615.58 - 3703.77 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2076-2116 kg 4576.8 - 4664.98 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 436 kg 961.22 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 463 l 16.35 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1423 l 50.25 cu. ft. |
| Lengde | 4500 mm 177.17 in. |
|---|---|
| Bredde | 1849 mm 72.8 in. |
| Høyde | 1621-1627 mm 63.82 - 64.06 in. |
| Akselavstand | 2735 mm 107.68 in. |
| Sporvidde, foran | 1554 mm 61.18 in. |
| Sporvidde, baks | 1561 mm 61.46 in. |
| Angrepsvinkel | 18° |
| Utgangsvinkel | 24° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 215/55 R18 |
| Felgstørrese | 18 |