
| Karoser tipi nedir, MG 4X? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 53.9 kWh (170 Hp)? | 510 km 316.9 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 12.5 kWh/100 km 20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 km/kWh 5 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 170 km/saat | 105.63 mph |
| Motor gücü ne kadar, MG 4X SUV, Crossover 2026 53.9 kWh (170 Hp)? | 170 bg, 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, MG 4X SUV, Crossover 2026 53.9 kWh (170 Hp)? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 MG 4X SUV, Crossover? | 4500 mm 177.17 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 MG 4X SUV, Crossover? | 1849 mm 72.8 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 1640-1680 Kg 3615.58 - 3703.77 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 2076-2116 Kg 4576.8 - 4664.98 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 MG 4X SUV, Crossover? | 463 - 1423 Lt 16.35 - 50.25 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 MG 4X 53.9 kWh (170 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | MG |
|---|---|
| Model | 4X |
| Nesil | 4X |
| Modifikasyonu (Motor) | 53.9 kWh (170 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Maksimum sürat | 170 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 105.63 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 9.6 Kg/bg, 103.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.6 Kg/Nm, 152.4 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 53.9 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Yarı katı hal lityum iyon pil |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 510 km 316.9 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 12.5 kWh/100 km
20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 km/kWh 5 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 170 bg |
| Elektrikli motor torku | 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ180XS0951 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 170 bg |
| Sistem tork | 250 Nm 184.39 lb.-ft. |
| Ağırlık | 1640-1680 Kg 3615.58 - 3703.77 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2076-2116 Kg 4576.8 - 4664.98 lbs. |
| Azami yük | 436 Kg 961.22 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 463 Lt 16.35 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1423 Lt 50.25 cu. ft. |
| Uzunluk | 4500 mm 177.17 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1849 mm 72.8 in. |
| Yükseklik | 1621-1627 mm 63.82 - 64.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 2735 mm 107.68 in. |
| Ön tekerlek izi | 1554 mm 61.18 in. |
| Arka tekerlek izi | 1561 mm 61.46 in. |
| Yaklaşım açısı | 18° |
| Kalkış açısı | 24° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/55 R18 |
| Jant Boyutu | 18 |