
| От какъв тип е каросерията, Luxeed V9? | MPV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко ЕКО е колата, Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | China VI |
| Колко може да измине изцяло на ток, 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 285 км 177.09 mi |
| Колко бърза е колата, 2026 V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 190 км/ч | 118.06 mph 0-100 км/ч: 5.9 сек 0-60 mph: 5.6 сек |
| Колко мощност има, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 520 кс, 220 Нм 162.26 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Luxeed 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | Пълно задвижване (4x4). PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. Два електрически мотора задвижват предните и задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Luxeed V9 MPV? | 5359 мм 210.98 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Luxeed V9 MPV? | 2009 мм 79.09 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 2870-2940 кг 6327.27 - 6481.59 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Luxeed V9 MPV? | 892 л 31.5 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Luxeed |
|---|---|
| Модел | V9 |
| Генерация | V9 |
| Модификация (Двигател) | 1.5T 53.4 kWh (520 кс) Extended Range 4WD |
| Начало на производство | Май, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | MPV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | бензин / електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 5.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 5.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 5.6 сек |
| Максимална скорост | 190 км/ч 118.06 mph |
| Екологичен стандарт | China VI |
| Съотношение тегло/мощност | 5.5 кг/кс, 181.2 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 13 кг/Нм, 76.7 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 53.4 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (CLTC) | 285 км 177.09 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 309 кс |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 211 кс |
| Местоположение на електродвигателя | Отпред, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Системна мощност | 520 кс |
| Мощност | 156 кс @ 5200 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 104.1 кс/л |
| Въртящ момент | 220 Нм @ 2500 об/мин 162.26 lb.-ft. @ 2500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | SQRH4J15 |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Собствена маса | 2870-2940 кг 6327.27 - 6481.59 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 892 л 31.5 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 60 л 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Дължина | 5359 мм 210.98 in. |
|---|---|
| Широчина | 2009 мм 79.09 in. |
| Височина | 1859 мм 73.19 in. |
| Колесна база | 3250 мм 127.95 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.253 |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. Два електрически мотора задвижват предните и задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | двоен напречен носач |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) 4 завиващи колела (задни завиващи колела) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Размери на джантите | 19; 20 |