
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Luxeed V9? | MPV, 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | China VI |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 285 km 177.09 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 190 km/h | 118.06 mph 0-100 km/h: 5.9 s 0-60 mph: 5.6 s |
| Jaką ma moc silnik, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 520 KM, 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Luxeed 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Luxeed V9 MPV 2026 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Luxeed V9 MPV? | 5359 mm 210.98 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Luxeed V9 MPV? | 2009 mm 79.09 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 2870-2940 kg 6327.27 - 6481.59 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Luxeed V9 MPV? | 892 l 31.5 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Luxeed V9 1.5T 53.4 kWh (520 Hp) Extended Range 4WD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Luxeed |
|---|---|
| Model | V9 |
| Generacja | V9 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T 53.4 kWh (520 KM) Extended Range 4WD |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | MPV |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.6 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Standard ekologiczny | China VI |
| Stosunek masy do mocy | 5.5 kg/KM, 181.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 13 kg/Nm, 76.7 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 53.4 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 285 km 177.09 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 309 KM |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 211 KM |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Moc systemu | 520 KM |
| Moc | 156 KM @ 5200 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 104.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm @ 2500 obr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | SQRH4J15 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 2870-2940 kg 6327.27 - 6481.59 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 892 l 31.5 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Długość | 5359 mm 210.98 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2009 mm 79.09 in. |
| Wysokość | 1859 mm 73.19 in. |
| Rozstaw osi | 3250 mm 127.95 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.253 |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) 4 koła skrętne (4WS, tylne koła skrętne) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Rozmiar felg | 19; 20 |