
| Karoser tipi nedir, Lepas L6? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Lepas L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4.99 Lt/100 km 47.1 US mpg 56.6 UK mpg 20 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Lepas L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 54 g/km CO2 Euro 6e-bis |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 0-100 km/saat: 8.7 saniye 0-60 mph: 8.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Lepas L6 SUV 2026 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 279 bg, 365 Nm 269.21 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Lepas L6 SUV 2026 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 Lt 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Lepas 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Lepas L6 SUV 2026 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Önden çekiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Lepas L6 SUV? | 4552 mm 179.21 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Lepas L6 SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Lepas L6 SUV? | 397 Lt 14.02 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Lepas L6 1.5T 18.4 kWh (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | otomatik şanzıman DHT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Lepas |
| Model | L6 |
| Nesil | L6 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T 18.4 kWh (279 bg) Plug-in Hybrid DHT |
| Üretim başlangıç yılı | 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 4.99 Lt/100 km
47.1 US mpg 56.6 UK mpg 20 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 54 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.3 saniye |
| Emisyon Standardı | Euro 6e-bis |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 18.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 279 bg |
| Sistem tork | 365 Nm 269.21 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRH4J15 |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 397 Lt 14.02 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4552 mm 179.21 in. |
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| Yükseklik | 1682 mm 66.22 in. |
| Dingil Mesafesi | 2700 mm 106.3 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman DHT |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |