
| От какъв тип е каросерията, LDV D90? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, LDV D90 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 9.1 л/100 км 25.8 US mpg 31 UK mpg 11 км/л |
| Колко ЕКО е колата, LDV D90 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 238 г/км CO2 Euro 5 |
| Колко мощност има, LDV D90 SUV 2021 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 215 кс, 480 Нм 354.03 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, LDV D90 SUV 2021 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 2.0 л 1996 см3 121.8 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2021 LDV 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, LDV D90 SUV 2021 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно задните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2021 LDV D90 SUV? | 5005 мм 197.05 in. |
| Колко широка е колата, 2021 LDV D90 SUV? | 1932 мм 76.06 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2021 LDV D90 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 2370 кг 5224.96 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2021 LDV D90 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 3100 кг 6834.33 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2021 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 л 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2021 LDV D90 2.0 TD (215 Hp) 4WD Automatic? | 8, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | LDV |
| Модел | D90 |
| Генерация | D90 |
| Модификация (Двигател) | 2.0 TD (215 кс) 4WD Automatic |
| Начало на производство | Май, 2021 г |
| Край на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 9.1 л/100 км
25.8 US mpg 31 UK mpg 11 км/л |
| CO2 емисии | 238 г/км |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Екологичен стандарт | Euro 5 |
| Съотношение тегло/мощност | 11 кг/кс, 90.7 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.9 кг/Нм, 202.5 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 215 кс @ 5300 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 107.7 кс/л |
| Въртящ момент | 480 Нм @ 2500-3500 об/мин 354.03 lb.-ft. @ 2500-3500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | SC20M |
| Обем на двигателя | 1996 см3 121.8 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 83 мм 3.27 in. |
| Ход на буталото | 92 мм 3.62 in. |
| Степен на сгъстяване | 15.9:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Дизел Комънрейл |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Туин турбо, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2370 кг 5224.96 lbs. |
| Допустима маса | 3100 кг 6834.33 lbs. |
| Максимална товароносимост | 730 кг 1609.37 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 343 л 12.11 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2382 л 84.12 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 75 л 19.81 US gal | 16.5 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 3100 кг 6834.33 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 310 кг 683.43 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5005 мм 197.05 in. |
| Широчина | 1932 мм 76.06 in. |
| Височина | 1875 мм 73.82 in. |
| Колесна база | 2950 мм 116.14 in. |
| Предна следа | 1600 мм 62.99 in. |
| Задна следа | 1620 мм 63.78 in. |
| Преден надвес | 935 мм 36.81 in. |
| Заден надвес | 1120 мм 44.09 in. |
| Пътен просвет | 210 мм 8.27 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12 м 39.37 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 28° |
| Заден ъгъл на проходимост | 25° |
| Ъгъл на рампата | 20° |
| Дълбочина на газене | 550 мм 21.65 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно задните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват предните колела. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Окачване на твърда ос, напречен стабилизатор, Спирална пружина |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/65 R17; 255/55 R19 |
| Размери на джантите | 7J x 17; 7.5J x 19 |