
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Jeep Avenger (facelift 2026)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 5.3-5.4 l/100 km 44.4 - 43.6 US mpg 53.3 - 52.3 UK mpg 18.9 - 18.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Jeep Avenger 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 121-123 g/km CO2 Euro 6E Bis |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 194 km/h | 120.55 mph 0-100 km/h: 9.5 s 0-60 mph: 9 s |
| Jaką ma moc silnik, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 145 KM, 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 1.2 l 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Jeep 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 3, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Jeep Avenger (facelift 2026) SUV 2026 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | Napęd na wszystkie koła (4x4). MHEV (łagodny układ hybrydowy). SSW wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Jeep Avenger SUV? | 4088 mm 160.94 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Jeep Avenger SUV? | 1776 mm 69.92 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 1400 kg 3086.47 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 1901 kg 4190.99 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Jeep Avenger SUV? | 325 - 1218 l 11.48 - 43.01 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 4xe (145 Hp) Hybrid eAWD eDCT? | 6, automatyczna skrzynia biegów eDCT |
| Marka | Jeep |
|---|---|
| Model | Avenger |
| Generacja | Avenger (facelift 2026) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.2 4xe (145 KM) Hybrid eAWD eDCT |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | MHEV (łagodny układ hybrydowy) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 5.3-5.4 l/100 km
44.4 - 43.6 US mpg 53.3 - 52.3 UK mpg 18.9 - 18.5 km/l |
|---|---|
| Emisje CO2 (WLTP) | 121-123 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9 s |
| Prędkość maksymalna | 194 km/h 120.55 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6E Bis |
| Stosunek masy do mocy | 9.7 kg/KM, 103.6 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.1 kg/Nm, 164.3 Nm/tonę |
| Napięcie baterii | 48 V |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą, pod przednimi siedzeniami |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 29 KM |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Zintegrowany z przekładnią |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 29 KM |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 145 KM |
| Moc | 136 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 113.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 230 Nm @ 1750 obr./min. 169.64 lb.-ft. @ 1750 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EB2LTD |
| Pojemność silnika | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Ilość oleju w silniku | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Masa własna | 1400 kg 3086.47 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 1901 kg 4190.99 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 501 kg 1104.52 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 325 l 11.48 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1218 l 43.01 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 44 l 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1150 kg 2535.32 lbs. |
| Długość | 4088 mm 160.94 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1776 mm 69.92 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 1808 mm 71.18 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1981 mm 77.99 in. |
| Wysokość | 1541 mm 60.67 in. |
| Rozstaw osi | 2563 mm 100.91 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.5 m 34.45 ft. |
| Kąt natarcia | 22° |
| Kąt zejścia | 35° |
| kąt rampowy | 21° |
| głębokość brodzenia | 400 mm 15.75 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, automatyczna skrzynia biegów eDCT |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 302x26 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 268x12 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 17; 18 |