
| От какъв тип е каросерията, Honda CRX I (AF,AS)? | Лифтбек |
|---|---|
| Колко мощност има, Honda CRX Лифтбек 1983 1.5 i (AF) (101 Hp)? | 101 кс |
| Какво е задвижването, Honda CRX I (AF,AS) Лифтбек 1983 1.5 i (AF) (101 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1983 Honda CRX Лифтбек? | 3675 мм 144.69 in. |
| Колко широка е колата, 1983 Honda CRX Лифтбек? | 1625 мм 63.98 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Honda |
| Модел | CRX |
| Генерация | CRX I (AF,AS) |
| Модификация (Двигател) | 1.5 i (AF) (101 кс) |
| Начало на производство | 1983 г |
| Край на производство | 1986 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Лифтбек |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 101 кс |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Размери | |
| Дължина | 3675 мм 144.69 in. |
| Широчина | 1625 мм 63.98 in. |
| Височина | 1290 мм 50.79 in. |
| Колесна база | 2200 мм 86.61 in. |
| Преден надвес | 770 мм 30.31 in. |
| Заден надвес | 705 мм 27.76 in. |