
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Honda CRX I (AF,AS)? | Liftback |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Honda CRX Liftback 1983 1.5 i (AF) (101 Hp)? | 101 KM |
| Jaki jest układ napędowy, Honda CRX I (AF,AS) Liftback 1983 1.5 i (AF) (101 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1983 Honda CRX Liftback? | 3675 mm 144.69 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1983 Honda CRX Liftback? | 1625 mm 63.98 in. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Honda |
| Model | CRX |
| Generacja | CRX I (AF,AS) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 i (AF) (101 KM) |
| Początek produkcji | 1983 r |
| Koniec produkcji | 1986 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Liftback |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 101 KM |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Wymiary | |
| Długość | 3675 mm 144.69 in. |
| Szerokość | 1625 mm 63.98 in. |
| Wysokość | 1290 mm 50.79 in. |
| Rozstaw osi | 2200 mm 86.61 in. |
| zwis przedni | 770 mm 30.31 in. |
| zwis tylny | 705 mm 27.76 in. |