
| От какъв тип е каросерията, Enovate ME7? | SUV, Кросоувър, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 72 kWh (218 Hp) Electric? | 530 км 329.33 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Enovate ME7 72 kWh (218 Hp) Electric? | 15.8 кВтч/100 км. 25.43 kWh/100 mi 133 MPGe 6.3 км/кВтч 3.9 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2020 ME7 72 kWh (218 Hp) Electric? | 165 км/ч | 102.53 mph 0-100 км/ч: 7.9 сек 0-60 mph: 7.5 сек |
| Колко мощност има, Enovate ME7 SUV, Кросоувър 2020 72 kWh (218 Hp) Electric? | 218 кс, 330 Нм 243.4 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Enovate ME7 SUV, Кросоувър 2020 72 kWh (218 Hp) Electric? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2020 Enovate ME7 SUV, Кросоувър? | 4685 мм 184.45 in. |
| Колко широка е колата, 2020 Enovate ME7 SUV, Кросоувър? | 1970 мм 77.56 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2020 Enovate ME7 72 kWh (218 Hp) Electric? | 1998 кг 4404.84 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2020 Enovate ME7 72 kWh (218 Hp) Electric? | 2435 кг 5368.26 lbs. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2020 Enovate ME7 72 kWh (218 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Enovate |
|---|---|
| Модел | ME7 |
| Генерация | ME7 |
| Модификация (Двигател) | 72 kWh (218 кс) Electric |
| Начало на производство | Септември, 2020 г |
| Край на производство | 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV, Кросоувър |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 7.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 7.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 7.5 сек |
| Максимална скорост | 165 км/ч 102.53 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 9.2 кг/кс, 109.1 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 6.1 кг/Нм, 165.2 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 72 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (NEDC) | 530 км 329.33 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (NEDC) | 15.8 кВтч/100 км.
25.43 kWh/100 mi 133 MPGe 6.3 км/кВтч 3.9 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 218 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 330 Нм 243.4 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ220XS150 |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 218 кс |
| Въртящ момент на системата | 330 Нм 243.4 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1998 кг 4404.84 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2435 кг 5368.26 lbs. |
| Максимална товароносимост | 437 кг 963.42 lbs. |
| Дължина | 4685 мм 184.45 in. |
|---|---|
| Широчина | 1970 мм 77.56 in. |
| Височина | 1660 мм 65.35 in. |
| Колесна база | 2830 мм 111.42 in. |
| Предна следа | 1672 мм 65.83 in. |
| Задна следа | 1702 мм 67.01 in. |
| Преден ъгъл на проходимост | 19° |
| Заден ъгъл на проходимост | 22° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/45 R20; 255/40 R21 |
| Размери на джантите | 20; 21 |