
| От какъв тип е каросерията, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 л/100 км 156.8 US mpg 188.3 UK mpg 66.7 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Chery Tiggo 9 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 33 г/км CO2 Euro 6b |
| Колко може да измине изцяло на ток, CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 90 км 55.92 mi |
| Колко мощност има, Chery Tiggo 9 SUV 2025 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 380 кс, 610 Нм 449.91 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Chery Tiggo 9 SUV 2025 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 Chery CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2025 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Предно задвижване. PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. Два електрически мотора задвижват предните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 4810 мм 189.37 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 1925 мм 75.79 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 л 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 3, автоматична скоростна кутия DHT |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Chery |
| Модел | Tiggo 9 |
| Генерация | Tiggo 9 (Global version) |
| Модификация (Двигател) | CSH 1.5T (380 кс) Plug-in Hybrid DHT |
| Начало на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 1.5 л/100 км
156.8 US mpg 188.3 UK mpg 66.7 км/л |
| CO2 емисии | 33 г/км |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Екологичен стандарт | Euro 6b |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 18.3 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода, под задните седалки |
| Изцяло електрически пробег | 90 км 55.92 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 102 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 170 Нм 125.39 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Отпред, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 122 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 220 Нм 162.26 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Интегриран в трансмисията |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 380 кс |
| Въртящ момент на системата | 610 Нм 449.91 lb.-ft. |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Мощност | 156 кс @ 5200 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 104.1 кс/л |
| Въртящ момент | 220 Нм @ 2500 об/мин 162.26 lb.-ft. @ 2500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Минимален обем на багажника | 448 л 15.82 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2065 л 72.92 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 70 л 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Размери | |
| Дължина | 4810 мм 189.37 in. |
| Широчина | 1925 мм 75.79 in. |
| Височина | 1741 мм 68.54 in. |
| Колесна база | 2800 мм 110.24 in. |
| Пътен просвет | 147 мм 5.79 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. Два електрически мотора задвижват предните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 3 предавки, автоматична скоростна кутия DHT |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 235/55 R19 |
| Размери на джантите | 19 |