
| Hvilken type er karosseriet, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 l/100 km 156.8 US mpg 188.3 UK mpg 66.7 km/l |
| Hvor øko er bilen, Chery Tiggo 9 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 33 g/km CO2 Euro 6b |
| Hor langt går bilen bare på strøm, CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 90 km 55.92 mi |
| Hva er motorens effekt, Chery Tiggo 9 SUV 2025 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 380 hk, 610 Hm 449.91 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Chery Tiggo 9 SUV 2025 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2025 Chery CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2025 CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Forhjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. To elektriske motorer driver forhjulene. Det er en mulighet til å kjøre i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 4810 mm 189.37 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 1925 mm 75.79 in. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 l 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (380 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 3, automatisk girkasse DHT |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Chery |
| modell | Tiggo 9 |
| Generasjon | Tiggo 9 (Global version) |
| Modifikasjon (motor) | CSH 1.5T (380 hk) Plug-in Hybrid DHT |
| Første år av produksjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 1.5 l/100 km
156.8 US mpg 188.3 UK mpg 66.7 km/l |
| CO2-utslipp | 33 g/km |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
| Miljøklassifisering | Euro 6b |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 18.3 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjon (Li-ion) |
| Batteriplassering | Under gulvet, under baksetene |
| Elektrisk rekkevidde | 90 km 55.92 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 102 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 170 Hm 125.39 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | På framsiden, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 122 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Integrert i girkassen |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 380 hk |
| System dreiemoment | 610 Hm 449.91 lb.-ft. |
| Intern forbrenningsmotor | |
| Motoreffekt | 156 hk @ 5200 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 104.1 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm @ 2500 omdr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 448 l 15.82 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2065 l 72.92 cu. ft. |
| Drivstofftank | 70 l 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4810 mm 189.37 in. |
| Bredde | 1925 mm 75.79 in. |
| Høyde | 1741 mm 68.54 in. |
| Akselavstand | 2800 mm 110.24 in. |
| Bakkeklaring | 147 mm 5.79 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. To elektriske motorer driver forhjulene. Det er en mulighet til å kjøre i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 3 trinns, automatisk girkasse DHT |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 235/55 R19 |
| Felgstørrese | 19 |