
| От какъв тип е каросерията, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Chery Tiggo 9 (Global version) 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | 7.9 л/100 км 29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Chery Tiggo 9 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | 187 г/км CO2 Euro 6b |
| Колко мощност има, Chery Tiggo 9 SUV 2025 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | 254 кс, 390 Нм 287.65 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Chery Tiggo 9 SUV 2025 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | 2.0 л 1998 см3 121.93 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 Chery 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2025 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 4810 мм 189.37 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 1925 мм 75.79 in. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 л 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Chery Tiggo 9 (Global version) 2.0 TGDI (254 Hp) DCT? | 7, автоматична скоростна кутия DCT |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Chery |
| Модел | Tiggo 9 |
| Генерация | Tiggo 9 (Global version) |
| Модификация (Двигател) | 2.0 TGDI (254 кс) DCT |
| Начало на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 7.9 л/100 км
29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 км/л |
| CO2 емисии | 187 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Екологичен стандарт | Euro 6b |
| Двигател | |
| Мощност | 254 кс @ 5500 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 127.1 кс/л |
| Въртящ момент | 390 Нм @ 1750-4000 об/мин 287.65 lb.-ft. @ 1750-4000 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | SQRF4J20 |
| Обем на двигателя | 1998 см3 121.93 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Количество на маслото в двигателя | 4.3 л 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Минимален обем на багажника | 448 л 15.82 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2065 л 72.92 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 65 л 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Размери | |
| Дължина | 4810 мм 189.37 in. |
| Широчина | 1925 мм 75.79 in. |
| Височина | 1741 мм 68.54 in. |
| Колесна база | 2800 мм 110.24 in. |
| Пътен просвет | 147 мм 5.79 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 7 предавки, автоматична скоростна кутия DCT |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 235/55 R19 |
| Размери на джантите | 19 |