
| От какъв тип е каросерията, BMW X7 (G07)? | SUV, 5 врати, 6-7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 12.3-12.8 л/100 км 19.1 - 18.4 US mpg 23 - 22.1 UK mpg 8.1 - 7.8 км/л |
| Колко ЕКО е колата, BMW X7 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 280-292 г/км CO2 Euro 6d-Temp |
| Колко бърза е колата, 2019 X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 250 км/ч | 155.34 mph 0-100 км/ч: 4.7 сек 0-60 mph: 4.5 сек |
| Колко мощност има, BMW X7 SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 530 кс, 750 Нм 553.17 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, BMW X7 SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 4.4 л 4395 см3 268.2 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2019 BMW M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 8, V-образен |
| Какво е задвижването, BMW X7 (G07) SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2019 BMW X7 SUV? | 5151 мм 202.8 in. |
| Колко широка е колата, 2019 BMW X7 SUV? | 2000 мм 78.74 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 2490 кг 5489.51 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 3295 кг 7264.23 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2019 BMW X7 SUV? | 326 - 2120 л 11.51 - 74.87 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 8, автоматична скоростна кутия Steptronic |
| Марка | BMW |
|---|---|
| Модел | X7 |
| Генерация | X7 (G07) |
| Модификация (Двигател) | M50i V8 (530 кс) xDrive Steptronic |
| Начало на производство | 2019 г |
| Край на производство | 2022 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 6-7 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 12.3-12.8 л/100 км
19.1 - 18.4 US mpg 23 - 22.1 UK mpg 8.1 - 7.8 км/л |
|---|---|
| CO2 емисии (WLTP) | 280-292 г/км |
| Разход на гориво - градско | 14.8-15.3 л/100 км
15.9 - 15.4 US mpg 19.1 - 18.5 UK mpg 6.8 - 6.5 км/л |
| Разход на гориво - извънградско | 8.8-8.9 л/100 км
26.7 - 26.4 US mpg 32.1 - 31.7 UK mpg 11.4 - 11.2 км/л |
| Разход на гориво - комбиниран | 11-11.2 л/100 км
21.4 - 21 US mpg 25.7 - 25.2 UK mpg 9.1 - 8.9 км/л |
| CO2 емисии | 252-258 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 4.7 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 4.7 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 4.5 сек |
| Максимална скорост | 250 км/ч 155.34 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6d-Temp |
| Съотношение тегло/мощност | 4.7 кг/кс, 212.9 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 3.3 кг/Нм, 301.2 Нм/тон |
| Мощност | 530 кс @ 5500-6000 об/мин |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 120.6 кс/л |
| Въртящ момент | 750 Нм @ 1800-4600 об/мин 553.17 lb.-ft. @ 1800-4600 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | N63B44D |
| Обем на двигателя | 4395 см3 268.2 cu. in. |
| Брой цилиндри | 8 |
| Конфигурация на двигателя | V-образен |
| Диаметър на цилиндрите | 89 мм 3.5 in. |
| Ход на буталото | 88.3 мм 3.48 in. |
| Степен на сгъстяване | 10.5:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Туин пауър турбо, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Количество на маслото в двигателя | 10.5 л 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Двигателни системи | Филтър за твърди частици |
| Собствена маса | 2490 кг 5489.51 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 3295 кг 7264.23 lbs. |
| Максимална товароносимост | 805 кг 1774.72 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 326 л 11.51 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2120 л 74.87 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 83 л 21.93 US gal | 18.26 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 100 кг 220.46 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 3500 кг 7716.18 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 140 кг 308.65 lbs. |
| Дължина | 5151 мм 202.8 in. |
|---|---|
| Широчина | 2000 мм 78.74 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2218 мм 87.32 in. |
| Височина | 1805 мм 71.06 in. |
| Колесна база | 3105 мм 122.24 in. |
| Предна следа | 1682 мм 66.22 in. |
| Задна следа | 1703 мм 67.05 in. |
| Преден надвес | 874 мм 34.41 in. |
| Заден надвес | 1172 мм 46.14 in. |
| Пътен просвет | 221 мм 8.7 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.34 |
| Минимален диаметър на завой | 13 м 42.65 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 25° |
| Заден ъгъл на проходимост | 22.2° |
| Ъгъл на рампата | 19.8° |
| Дълбочина на газене | 500 мм 19.69 in. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
|---|---|
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия Steptronic |
| Предно окачване | двоен напречен носач |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 285/45 R21 113Y XL |
| Размери на джантите | 9.5J x 21 |