
| Karoser tipi nedir, BMW X7 (G07)? | SUV, 5 Kapı, 6-7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 12.3-12.8 Lt/100 km 19.1 - 18.4 US mpg 23 - 22.1 UK mpg 8.1 - 7.8 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X7 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 280-292 g/km CO2 Euro 6d-Temp |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2019 X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 4.7 saniye 0-60 mph: 4.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X7 SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 530 bg, 750 Nm 553.17 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X7 SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 4.4 Lt 4395 cm3 268.2 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2019 BMW M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 8, V motor |
| Aktarımı nedir, BMW X7 (G07) SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2019 BMW X7 SUV? | 5151 mm 202.8 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2019 BMW X7 SUV? | 2000 mm 78.74 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 2490 Kg 5489.51 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 3295 Kg 7264.23 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2019 BMW X7 SUV? | 326 - 2120 Lt 11.51 - 74.87 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | X7 |
| Nesil | X7 (G07) |
| Modifikasyonu (Motor) | M50i V8 (530 bg) xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2019 yıl |
| Son üretim yılı | 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 6-7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 12.3-12.8 Lt/100 km
19.1 - 18.4 US mpg 23 - 22.1 UK mpg 8.1 - 7.8 km/Lt |
|---|---|
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 280-292 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 14.8-15.3 Lt/100 km
15.9 - 15.4 US mpg 19.1 - 18.5 UK mpg 6.8 - 6.5 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 8.8-8.9 Lt/100 km
26.7 - 26.4 US mpg 32.1 - 31.7 UK mpg 11.4 - 11.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 11-11.2 Lt/100 km
21.4 - 21 US mpg 25.7 - 25.2 UK mpg 9.1 - 8.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 252-258 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.5 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-Temp |
| Ağırlık/güç oranı | 4.7 Kg/bg, 212.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.3 Kg/Nm, 301.2 Nm/ton |
| Güç | 530 bg @ 5500-6000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 120.6 bg/Lt |
| Tork | 750 Nm @ 1800-4600 dev/dak 553.17 lb.-ft. @ 1800-4600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | N63B44D |
| Motor hacmi | 4395 cm3 268.2 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 88.3 mm 3.48 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 10.5 Lt 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Ağırlık | 2490 Kg 5489.51 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 3295 Kg 7264.23 lbs. |
| Azami yük | 805 Kg 1774.72 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 326 Lt 11.51 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2120 Lt 74.87 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 83 Lt 21.93 US gal | 18.26 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 140 Kg 308.65 lbs. |
| Uzunluk | 5151 mm 202.8 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2000 mm 78.74 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2218 mm 87.32 in. |
| Yükseklik | 1805 mm 71.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 3105 mm 122.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1682 mm 66.22 in. |
| Arka tekerlek izi | 1703 mm 67.05 in. |
| ön çıkıntı | 874 mm 34.41 in. |
| arka çıkıntı | 1172 mm 46.14 in. |
| Yerden yükseklik | 221 mm 8.7 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.34 |
| En az dönüş açısı | 13 m 42.65 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25° |
| Kalkış açısı | 22.2° |
| rampa açısı | 19.8° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
|---|---|
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 285/45 R21 113Y XL |
| Jant Boyutu | 9.5J x 21 |