
| Hvilken type er karosseriet, BMW X7 (G07)? | SUV, 5 dører, 6-7 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 12.3-12.8 l/100 km 19.1 - 18.4 US mpg 23 - 22.1 UK mpg 8.1 - 7.8 km/l |
| Hvor øko er bilen, BMW X7 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 280-292 g/km CO2 Euro 6d-Temp |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2019 X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 250 km/t | 155.34 mph 0-100 km/t: 4.7 sek 0-60 mph: 4.5 sek |
| Hva er motorens effekt, BMW X7 SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 530 hk, 750 Hm 553.17 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, BMW X7 SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 4.4 l 4395 sm 268.2 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2019 BMW M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 8, V-motor |
| Hva er drivverket, BMW X7 (G07) SUV 2019 M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | Firehjulstrekk . Forbrenningsmotor. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2019 BMW X7 SUV? | 5151 mm 202.8 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2019 BMW X7 SUV? | 2000 mm 78.74 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 2490 kg 5489.51 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 3295 kg 7264.23 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2019 BMW X7 SUV? | 326 - 2120 l 11.51 - 74.87 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2019 BMW X7 (G07) M50i V8 (530 Hp) xDrive Steptronic? | 8, automatisk girkasse Steptronic |
| merke | BMW |
|---|---|
| modell | X7 |
| Generasjon | X7 (G07) |
| Modifikasjon (motor) | M50i V8 (530 hk) xDrive Steptronic |
| Første år av produksjon | 2019 år |
| Siste år av produskjon | 2022 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 6-7 |
| Antall dører | 5 |
| Drivstofforbruk, kombinert (WLTP) | 12.3-12.8 l/100 km
19.1 - 18.4 US mpg 23 - 22.1 UK mpg 8.1 - 7.8 km/l |
|---|---|
| CO2-utslipp (WLTP) | 280-292 g/km |
| Drivstofforbruk - Bykjøring | 14.8-15.3 l/100 km
15.9 - 15.4 US mpg 19.1 - 18.5 UK mpg 6.8 - 6.5 km/l |
| Drivstofforbruk - Landeveiskjøring | 8.8-8.9 l/100 km
26.7 - 26.4 US mpg 32.1 - 31.7 UK mpg 11.4 - 11.2 km/l |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 11-11.2 l/100 km
21.4 - 21 US mpg 25.7 - 25.2 UK mpg 9.1 - 8.9 km/l |
| CO2-utslipp | 252-258 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 4.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 4.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 4.5 sek |
| Maksimal hastighet | 250 km/t 155.34 mph |
| Miljøklassifisering | Euro 6d-Temp |
| Motsvarighet vekt/effekt | 4.7 kg/hk, 212.9 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 3.3 kg/Hm, 301.2 Hm/tonn |
| Motoreffekt | 530 hk @ 5500-6000 omdr./min. |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 120.6 hk/l |
| Dreiemoment | 750 Hm @ 1800-4600 omdr./min. 553.17 lb.-ft. @ 1800-4600 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, langsstilt |
| Motormodell/Motorkode | N63B44D |
| Motorvolum | 4395 sm 268.2 cu. in. |
| Antall sylindere | 8 |
| Motorkonfigurasjon | V-motor |
| Boring | 89 mm 3.5 in. |
| Slaglengde | 88.3 mm 3.48 in. |
| Kompresjons grad | 10.5:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Twin-power turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motoroljekapasitet | 10.5 l 11.1 US qt | 9.24 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| Motorsystemer | Partikkelfilter |
| Vekt | 2490 kg 5489.51 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 3295 kg 7264.23 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 805 kg 1774.72 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 326 l 11.51 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2120 l 74.87 cu. ft. |
| Drivstofftank | 83 l 21.93 US gal | 18.26 UK gal |
| Tillatt taklast | 100 kg 220.46 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 3500 kg 7716.18 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 140 kg 308.65 lbs. |
| Lengde | 5151 mm 202.8 in. |
|---|---|
| Bredde | 2000 mm 78.74 in. |
| Bredde inkl. speil | 2218 mm 87.32 in. |
| Høyde | 1805 mm 71.06 in. |
| Akselavstand | 3105 mm 122.24 in. |
| Sporvidde, foran | 1682 mm 66.22 in. |
| Sporvidde, baks | 1703 mm 67.05 in. |
| Overheng foran | 874 mm 34.41 in. |
| Overheng bak | 1172 mm 46.14 in. |
| Bakkeklaring | 221 mm 8.7 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.34 |
| Minimal snu diamenter | 13 m 42.65 ft. |
| Angrepsvinkel | 25° |
| Utgangsvinkel | 22.2° |
| rampe vinkel | 19.8° |
| vading dybde | 500 mm 19.69 in. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
|---|---|
| Antall gir og type girkasse | 8 trinns, automatisk girkasse Steptronic |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 285/45 R21 113Y XL |
| Felgstørrese | 9.5J x 21 |