
| Karoser tipi nedir, Skoda Enyaq (facelift 2025)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 60 61 kWh (190 Hp)? | 428-456 km 265.95 - 283.35 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 15-16 kWh/100 km 24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 8.6 saniye 0-60 mph: 8.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Skoda Enyaq SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp)? | 190 bg, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Skoda Enyaq (facelift 2025) SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp)? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 4658 mm 183.39 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 1879 mm 73.98 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 1989-2125 Kg 4384.99 - 4684.82 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 2600 Kg 5732.02 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 585 - 1710 Lt 20.66 - 60.39 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Nesil | Enyaq (facelift 2025) |
| Modifikasyonu (Motor) | 60 61 kWh (190 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.2 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 10.5 Kg/bg, 95.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.7 Kg/Nm, 176 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 61 kWh |
|---|---|
| Net batarya kapasitesi | 58 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (WLTP) | 428-456 km 265.95 - 283.35 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15-16 kWh/100 km
24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 190 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 190 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Ağırlık | 1989-2125 Kg 4384.99 - 4684.82 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2600 Kg 5732.02 lbs. |
| Azami yük | 475-611 Kg 1047.2 - 1347.02 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 585 Lt 20.66 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1710 Lt 60.39 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Uzunluk | 4658 mm 183.39 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1879 mm 73.98 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2148 mm 84.57 in. |
| Yükseklik | 1622 mm 63.86 in. |
| Dingil Mesafesi | 2766 mm 108.9 in. |
| Ön tekerlek izi | 1587 mm 62.48 in. |
| Arka tekerlek izi | 1561 mm 61.46 in. |
| ön çıkıntı | 869 mm 34.21 in. |
| arka çıkıntı | 1023 mm 40.28 in. |
| Yerden yükseklik | 168-183 mm 6.61 - 7.2 in. |
| En az dönüş açısı | 10.1 m 33.14 ft. |
| Yaklaşım açısı | 15.5° |
| Kalkış açısı | 18.1° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19; 20 |