
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Skoda Enyaq (facelift 2025)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 60 61 kWh (190 Hp)? | 428-456 km 265.95 - 283.35 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 15-16 kWh/100 km 24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 8.6 s 0-60 mph: 8.2 s |
| Jaką ma moc silnik, Skoda Enyaq SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp)? | 190 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Skoda Enyaq (facelift 2025) SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp)? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 4658 mm 183.39 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 1879 mm 73.98 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 1989-2125 kg 4384.99 - 4684.82 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 2600 kg 5732.02 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 585 - 1710 l 20.66 - 60.39 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 60 61 kWh (190 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Generacja | Enyaq (facelift 2025) |
| Modyfikacja (Silnik) | 60 61 kWh (190 KM) |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.2 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Stosunek masy do mocy | 10.5 kg/KM, 95.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.7 kg/Nm, 176 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 61 kWh |
|---|---|
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 58 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 428-456 km 265.95 - 283.35 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15-16 kWh/100 km
24.14 - 25.75 kWh/100 mi 140 - 131 MPGe 6.7 - 6.3 km/kWh 4.1 - 3.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 190 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 190 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Masa własna | 1989-2125 kg 4384.99 - 4684.82 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2600 kg 5732.02 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 475-611 kg 1047.2 - 1347.02 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 585 l 20.66 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1710 l 60.39 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Długość | 4658 mm 183.39 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1879 mm 73.98 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2148 mm 84.57 in. |
| Wysokość | 1622 mm 63.86 in. |
| Rozstaw osi | 2766 mm 108.9 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1587 mm 62.48 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1561 mm 61.46 in. |
| zwis przedni | 869 mm 34.21 in. |
| zwis tylny | 1023 mm 40.28 in. |
| Prześwit | 168-183 mm 6.61 - 7.2 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.1 m 33.14 ft. |
| Kąt natarcia | 15.5° |
| Kąt zejścia | 18.1° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Bębnowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19; 20 |