
| Karoser tipi nedir, Leapmotor B05? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 401 km 249.17 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 15.8 kWh/100 km 25.43 kWh/100 mi 133 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 170 km/saat | 105.63 mph 0-100 km/saat: 7.5 saniye 0-60 mph: 7.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Leapmotor B05 Hatchback 2026 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 218 bg, 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Leapmotor B05 Hatchback 2026 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Leapmotor B05 Hatchback? | 4430 mm 174.41 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Leapmotor B05 Hatchback? | 1880 mm 74.02 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 1674 Kg 3690.54 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 2215 Kg 4883.24 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Leapmotor B05 Hatchback? | 345 - 1400 Lt 12.18 - 49.44 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Leapmotor |
| Model | B05 |
| Nesil | B05 |
| Modifikasyonu (Motor) | 56.2 kWh (218 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.1 saniye |
| Maksimum sürat | 170 km/saat 105.63 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.7 Kg/bg, 130.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7 Kg/Nm, 143.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 56.2 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 401 km 249.17 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.8 kWh/100 km
25.43 kWh/100 mi 133 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 218 bg |
| Sistem tork | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1674 Kg 3690.54 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2215 Kg 4883.24 lbs. |
| Azami yük | 541 Kg 1192.7 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 345 Lt 12.18 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1400 Lt 49.44 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 60 Kg 132.28 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4430 mm 174.41 in. |
| Genişlik | 1880 mm 74.02 in. |
| Yükseklik | 1520 mm 59.84 in. |
| Dingil Mesafesi | 2735 mm 107.68 in. |
| Ön tekerlek izi | 1606 mm 63.23 in. |
| Arka tekerlek izi | 1608 mm 63.31 in. |
| ön çıkıntı | 870 mm 34.25 in. |
| arka çıkıntı | 825 mm 32.48 in. |
| Yerden yükseklik | 154 mm 6.06 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 225/45 R19 Arka lastikler: 235/45 R19 |
| Jant Boyutu | 19 |