
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Leapmotor B05? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 401 km 249.17 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 15.8 kWh/100 km 25.43 kWh/100 mi 133 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 170 km/h | 105.63 mph 0-100 km/h: 7.5 s 0-60 mph: 7.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Leapmotor B05 Hatchback 2026 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 218 KM, 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Leapmotor B05 Hatchback 2026 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Leapmotor B05 Hatchback ? | 4430 mm 174.41 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Leapmotor B05 Hatchback ? | 1880 mm 74.02 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 1674 kg 3690.54 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 2215 kg 4883.24 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Leapmotor B05 Hatchback ? | 345 - 1400 l 12.18 - 49.44 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Leapmotor B05 56.2 kWh (218 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Leapmotor |
| Model | B05 |
| Generacja | B05 |
| Modyfikacja (Silnik) | 56.2 kWh (218 KM) Electric |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 7.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 7.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.1 s |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h 105.63 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.7 kg/KM, 130.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7 kg/Nm, 143.4 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 56.2 kWh |
| Napięcie baterii | 400 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 401 km 249.17 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15.8 kWh/100 km
25.43 kWh/100 mi 133 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 218 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 218 KM |
| Moment obrotowy systemu | 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1674 kg 3690.54 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2215 kg 4883.24 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 541 kg 1192.7 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 345 l 12.18 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1400 l 49.44 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 60 kg 132.28 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4430 mm 174.41 in. |
| Szerokość | 1880 mm 74.02 in. |
| Wysokość | 1520 mm 59.84 in. |
| Rozstaw osi | 2735 mm 107.68 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1606 mm 63.23 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1608 mm 63.31 in. |
| zwis przedni | 870 mm 34.25 in. |
| zwis tylny | 825 mm 32.48 in. |
| Prześwit | 154 mm 6.06 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 225/45 R19 Tylne opony: 235/45 R19 |
| Rozmiar felg | 19 |