
| Karoser tipi nedir, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 14.7 Lt/100 km 16 US mpg 19.2 UK mpg 6.8 km/Lt |
| Motor gücü ne kadar, Chevrolet Tahoe SUV 2020 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 420 bg, 623 Nm 459.5 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chevrolet Tahoe SUV 2020 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 6.2 Lt 6162 cm3 376.03 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Chevrolet 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 8, V motor |
| Aktarımı nedir, Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) SUV 2020 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. İYM aracın dört tekerleğini daimi olarak hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 5352 mm 210.71 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 2057 mm 80.98 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 2651 Kg 5844.45 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 3384 Kg 7460.44 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Chevrolet Tahoe SUV? | 722 - 3479 Lt 25.5 - 122.86 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Chevrolet Tahoe (GMTT1XX) 6.2 V8 (420 Hp) AWD Automatic? | 10, otomatik şanzıman Hydra-Matic |
| Marka | Chevrolet |
|---|---|
| Model | Tahoe |
| Nesil | Tahoe (GMTT1XX) |
| Modifikasyonu (Motor) | 6.2 V8 (420 bg) AWD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 16.8 Lt/100 km
14 US mpg 16.8 UK mpg 6 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 12.4 Lt/100 km
19 US mpg 22.8 UK mpg 8.1 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 14.7 Lt/100 km
16 US mpg 19.2 UK mpg 6.8 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 6.3 Kg/bg, 158.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.3 Kg/Nm, 235 Nm/ton |
| Güç | 420 bg @ 5600 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 68.2 bg/Lt |
| Tork | 623 Nm @ 4100 dev/dak 459.5 lb.-ft. @ 4100 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | L87 |
| Motor hacmi | 6162 cm3 376.03 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 103.25 mm 4.06 in. |
| Silindir içi vuruş | 92 mm 3.62 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHV, VVT |
| Motor yağı kapasitesi | 7.6 Lt 8.03 US qt | 6.69 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 14.3 Lt 15.11 US qt | 12.58 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 2651 Kg 5844.45 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 3384 Kg 7460.44 lbs. |
| Azami yük | 733 Kg 1615.99 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 722 Lt 25.5 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 3479 Lt 122.86 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 91 Lt 24.04 US gal | 20.02 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3674 Kg 8099.78 lbs. |
| Uzunluk | 5352 mm 210.71 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2057 mm 80.98 in. |
| Yükseklik | 1925 mm 75.79 in. |
| Dingil Mesafesi | 3071 mm 120.91 in. |
| Ön tekerlek izi | 1740 mm 68.5 in. |
| Arka tekerlek izi | 1735 mm 68.31 in. |
| Yerden yükseklik | 203-254 mm 7.99 - 10 in. |
| En az dönüş açısı | 11.6-12.1 m 38.06 - 39.7 ft. |
| Yaklaşım açısı | 24.5-27.5° |
| Kalkış açısı | 20.5-22.5° |
| rampa açısı | 18.5-22° |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın dört tekerleğini daimi olarak hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 10 vites, otomatik şanzıman Hydra-Matic |
| Ön süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/65 R18; 275/60 R20; 275/50 R22 |
| Jant Boyutu | 8.5J x 18; 9J x 20; 9J x 22 |