
| Karoser tipi nedir, BMW 5 Serisi Sedan Long (G38)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW 5 Serisi Sedan Long (G38) 528Li (224 Hp) Steptronic? | 6.4 Lt/100 km 36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/Lt |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2017 5 Serisi Sedan Long (G38) 528Li (224 Hp) Steptronic? | 245 km/saat | 152.24 mph 0-100 km/saat: 7.4 saniye 0-60 mph: 7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW 5 Serisi Sedan 2017 528Li (224 Hp) Steptronic? | 224 bg, 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW 5 Serisi Sedan 2017 528Li (224 Hp) Steptronic? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2017 BMW 528Li (224 Hp) Steptronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW 5 Serisi Sedan Long (G38) Sedan 2017 528Li (224 Hp) Steptronic? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2017 BMW 5 Serisi Sedan? | 5087 mm 200.28 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2017 BMW 5 Serisi Sedan? | 1868 mm 73.54 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2017 BMW 5 Serisi Sedan Long (G38) 528Li (224 Hp) Steptronic? | 1660 Kg 3659.67 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2017 BMW 5 Serisi Sedan Long (G38) 528Li (224 Hp) Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | 5 Serisi |
| Nesil | 5 Serisi Sedan Long (G38) |
| Modifikasyonu (Motor) | 528Li (224 bg) Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Haziran, 2017 yıl |
| Son üretim yılı | Aralık, 2018 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 6.4 Lt/100 km
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7 saniye |
| Maksimum sürat | 245 km/saat 152.24 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.4 Kg/bg, 134.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.4 Kg/Nm, 186.7 Nm/ton |
| Güç | 224 bg @ 5200-6500 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 112.1 bg/Lt |
| Tork | 310 Nm @ 1400-5000 dev/dak 228.64 lb.-ft. @ 1400-5000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B48 |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-scroll turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | VALVETRONIC, Double-VANOS |
| Motor yağı kapasitesi | 5.25 Lt 5.55 US qt | 4.62 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 1660 Kg 3659.67 lbs. |
|---|---|
| Yakıt deposu hacmi | 68 Lt 17.96 US gal | 14.96 UK gal |
| Uzunluk | 5087 mm 200.28 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1868 mm 73.54 in. |
| Yükseklik | 1500 mm 59.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 3108 mm 122.36 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 245/45 R18; 245/40 R19 Arka lastikler: 245/45 R18; 275/35 R19 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 18; 8J x 19 Arka jantlar: 8J x 18; 9J x 19 |