
| Karoser tipi nedir, Audi Q2? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Audi Q2 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 4.8-5 Lt/100 km 49 - 47 US mpg 58.9 - 56.5 UK mpg 20.8 - 20 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Audi Q2 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 125-131 g/km CO2 Euro 6 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2016 Q2 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 202 km/saat | 125.52 mph 0-100 km/saat: 8.7 saniye 0-60 mph: 8.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Audi Q2 SUV 2016 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 150 bg, 340 Nm 250.77 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Audi Q2 SUV 2016 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 2.0 Lt 1968 cm3 120.09 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2016 Audi 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Audi Q2 SUV 2016 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2016 Audi Q2 SUV? | 4191 mm 165 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2016 Audi Q2 SUV? | 1794 mm 70.63 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2016 Audi Q2 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 1475 Kg 3251.82 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2016 Audi Q2 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 2035 Kg 4486.41 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2016 Audi Q2 SUV? | 355 - 1000 Lt 12.54 - 35.31 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2016 Audi Q2 2.0 TDI (150 Hp) quattro S tronic? | 7, otomatik şanzıman S-tronic |
| Marka | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Nesil | Q2 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 TDI (150 bg) quattro S tronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2016 yıl |
| Son üretim yılı | 2018 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 5.6-5.8 Lt/100 km
42 - 40.6 US mpg 50.4 - 48.7 UK mpg 17.9 - 17.2 km/Lt |
|---|---|
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 4.3-4.6 Lt/100 km
54.7 - 51.1 US mpg 65.7 - 61.4 UK mpg 23.3 - 21.7 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 4.8-5 Lt/100 km
49 - 47 US mpg 58.9 - 56.5 UK mpg 20.8 - 20 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 125-131 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.3 saniye |
| Maksimum sürat | 202 km/saat 125.52 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Ağırlık/güç oranı | 9.8 Kg/bg, 101.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.3 Kg/Nm, 230.5 Nm/ton |
| Güç | 150 bg @ 3500-4000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 76.2 bg/Lt |
| Tork | 340 Nm @ 1750-3000 dev/dak 250.77 lb.-ft. @ 1750-3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DFGA |
| Motor hacmi | 1968 cm3 120.09 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 81 mm 3.19 in. |
| Silindir içi vuruş | 95.5 mm 3.76 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Ağırlık | 1475 Kg 3251.82 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2035 Kg 4486.41 lbs. |
| Azami yük | 560 Kg 1234.59 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 355 Lt 12.54 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1000 Lt 35.31 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Tavan Yükü | 60 Kg 132.28 lbs. |
| Frenli treyler yükü (8%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Uzunluk | 4191 mm 165 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1794 mm 70.63 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2009 mm 79.09 in. |
| Yükseklik | 1508 mm 59.37 in. |
| Dingil Mesafesi | 2595 mm 102.17 in. |
| Ön tekerlek izi | 1547 mm 60.91 in. |
| Arka tekerlek izi | 1541 mm 60.67 in. |
| ön çıkıntı | 828 mm 32.6 in. |
| arka çıkıntı | 768 mm 30.24 in. |
| En az dönüş açısı | 11.1 m 36.42 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman S-tronic |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16; 215/60 R16; 215/55 R17; 215/50 R18; 235/40 R19 |
| Jant Boyutu | 6J x 16; 6.5J x 16; 7J x 17; 7J x 18; 8J x 19 |