
| Karoser tipi nedir, AUDI E7X? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 100 kWh (408 Hp) Electric? | 691-705 km 429.37 - 438.07 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 16-16.4 kWh/100 km 25.75 - 26.39 kWh/100 mi 131 - 128 MPGe 6.3 - 6.1 km/kWh 3.9 - 3.8 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 205 km/saat | 127.38 mph 0-100 km/saat: 5.82 saniye 0-60 mph: 5.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, AUDI E7X SUV 2026 100 kWh (408 Hp) Electric? | 408 bg, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, AUDI E7X SUV 2026 100 kWh (408 Hp) Electric? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 AUDI E7X SUV? | 5049 mm 198.78 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 AUDI E7X SUV? | 1997 mm 78.62 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 2457-2482 Kg 5416.76 - 5471.87 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 2908-2933 Kg 6411.04 - 6466.16 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 AUDI E7X SUV? | 682 - 1940 Lt 24.08 - 68.51 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | AUDI |
| Model | E7X |
| Nesil | E7X |
| Modifikasyonu (Motor) | 100 kWh (408 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.82 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.82 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.5 saniye |
| Maksimum sürat | 205 km/saat 127.38 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 6 Kg/bg, 166.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.9 Kg/Nm, 203.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 100 kWh |
| Batarya voltajı | 897 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 691-705 km 429.37 - 438.07 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 16-16.4 kWh/100 km
25.75 - 26.39 kWh/100 mi 131 - 128 MPGe 6.3 - 6.1 km/kWh 3.9 - 3.8 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 408 bg |
| Elektrikli motor torku | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ230XY1252 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 408 bg |
| Sistem tork | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2457-2482 Kg 5416.76 - 5471.87 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2908-2933 Kg 6411.04 - 6466.16 lbs. |
| Azami yük | 451 Kg 994.28 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 682 Lt 24.08 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1940 Lt 68.51 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5049 mm 198.78 in. |
| Genişlik | 1997 mm 78.62 in. |
| Yükseklik | 1710 mm 67.32 in. |
| Dingil Mesafesi | 3060 mm 120.47 in. |
| Ön tekerlek izi | 1705 mm 67.13 in. |
| Arka tekerlek izi | 1717 mm 67.6 in. |
| En az dönüş açısı | 10.28 m 33.73 ft. |
| Yaklaşım açısı | 17° |
| Kalkış açısı | 21° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 255/50 R21 Arka lastikler: 285/45 R21 |
| Jant Boyutu | 21 |