
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, AUDI E7X? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 100 kWh (408 Hp) Electric? | 691-705 km 429.37 - 438.07 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 16-16.4 kWh/100 km 25.75 - 26.39 kWh/100 mi 131 - 128 MPGe 6.3 - 6.1 km/kWh 3.9 - 3.8 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 205 km/h | 127.38 mph 0-100 km/h: 5.82 s 0-60 mph: 5.5 s |
| Jaką ma moc silnik, AUDI E7X SUV 2026 100 kWh (408 Hp) Electric? | 408 KM, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, AUDI E7X SUV 2026 100 kWh (408 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 AUDI E7X SUV? | 5049 mm 198.78 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 AUDI E7X SUV? | 1997 mm 78.62 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 2457-2482 kg 5416.76 - 5471.87 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 2908-2933 kg 6411.04 - 6466.16 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 AUDI E7X SUV? | 682 - 1940 l 24.08 - 68.51 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 AUDI E7X 100 kWh (408 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | AUDI |
| Model | E7X |
| Generacja | E7X |
| Modyfikacja (Silnik) | 100 kWh (408 KM) Electric |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.82 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.82 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.5 s |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h 127.38 mph |
| Stosunek masy do mocy | 6 kg/KM, 166.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4.9 kg/Nm, 203.5 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 100 kWh |
| Napięcie baterii | 897 V |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 691-705 km 429.37 - 438.07 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 16-16.4 kWh/100 km
25.75 - 26.39 kWh/100 mi 131 - 128 MPGe 6.3 - 6.1 km/kWh 3.9 - 3.8 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 408 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ230XY1252 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 408 KM |
| Moment obrotowy systemu | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2457-2482 kg 5416.76 - 5471.87 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2908-2933 kg 6411.04 - 6466.16 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 451 kg 994.28 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 682 l 24.08 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1940 l 68.51 cu. ft. |
| Wymiary | |
| Długość | 5049 mm 198.78 in. |
| Szerokość | 1997 mm 78.62 in. |
| Wysokość | 1710 mm 67.32 in. |
| Rozstaw osi | 3060 mm 120.47 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1705 mm 67.13 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1717 mm 67.6 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.28 m 33.73 ft. |
| Kąt natarcia | 17° |
| Kąt zejścia | 21° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) 4 koła skrętne (4WS, tylne koła skrętne) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 255/50 R21 Tylne opony: 285/45 R21 |
| Rozmiar felg | 21 |