
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Skoda Superb II? | Liftback, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Skoda Superb II 1.4 TSI (125 Hp)? | 6.8 l/100 km 34.6 US mpg 41.5 UK mpg 14.7 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Skoda Superb 1.4 TSI (125 Hp)? | 157-162 g/km CO2 Euro 5 |
| Jak szybki jest pojazd, 2008 Superb II 1.4 TSI (125 Hp)? | 201 km/h | 124.9 mph 0-100 km/h: 10.5 s 0-60 mph: 10 s |
| Jaką ma moc silnik, Skoda Superb Liftback 2008 1.4 TSI (125 Hp)? | 125 KM, 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Skoda Superb Liftback 2008 1.4 TSI (125 Hp)? | 1.4 l 1390 cm3 84.82 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2008 Skoda 1.4 TSI (125 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Skoda Superb II Liftback 2008 1.4 TSI (125 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2008 Skoda Superb Liftback? | 4838 mm 190.47 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2008 Skoda Superb Liftback? | 1817 mm 71.54 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 Skoda Superb II 1.4 TSI (125 Hp)? | 1425-1442 kg 3141.59 - 3179.07 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2008 Skoda Superb II 1.4 TSI (125 Hp)? | 2040-2045 kg 4497.43 - 4508.45 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2008 Skoda Superb Liftback? | 595 - 1700 l 21.01 - 60.03 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2008 Skoda Superb II 1.4 TSI (125 Hp)? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Skoda |
| Model | Superb |
| Generacja | Superb II |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.4 TSI (125 KM) |
| Początek produkcji | Sierpień, 2008 r |
| Koniec produkcji | Może, 2013 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Liftback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 8.9-9 l/100 km
26.4 - 26.1 US mpg 31.7 - 31.4 UK mpg 11.2 - 11.1 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 5.4-5.6 l/100 km
43.6 - 42 US mpg 52.3 - 50.4 UK mpg 18.5 - 17.9 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 6.8 l/100 km
34.6 US mpg 41.5 UK mpg 14.7 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 157-162 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10 s |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h 124.9 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 5 |
| Stosunek masy do mocy | 11.4 kg/KM, 87.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.1 kg/Nm, 140.4 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 125 KM @ 5000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 89.9 KM/l |
| Moment obrotowy | 200 Nm @ 1500-4000 obr./min. 147.51 lb.-ft. @ 1500-4000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EA111 / CAXC |
| Pojemność silnika | 1390 cm3 84.82 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 76.5 mm 3.01 in. |
| Skok tłoka | 75.6 mm 2.98 in. |
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 3.6 l 3.8 US qt | 3.17 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.7 l 8.14 US qt | 6.78 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1425-1442 kg 3141.59 - 3179.07 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2040-2045 kg 4497.43 - 4508.45 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 603-615 kg 1329.39 - 1355.84 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 595 l 21.01 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1700 l 60.03 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 100 kg 220.46 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1500 kg 3306.93 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 80 kg 176.37 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4838 mm 190.47 in. |
| Szerokość | 1817 mm 71.54 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2009 mm 79.09 in. |
| Wysokość | 1462 mm 57.56 in. |
| Rozstaw osi | 2761 mm 108.7 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1545 mm 60.83 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1518 mm 59.76 in. |
| zwis przedni | 964 mm 37.95 in. |
| zwis tylny | 1113 mm 43.82 in. |
| Prześwit | 139 mm 5.47 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.30 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.5 m 37.73 ft. |
| Kąt natarcia | 14.5° |
| Kąt zejścia | 12° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/55 R16; 225/45 R17; 225/40 R18 |
| Rozmiar felg | 7J x 16; 7.5J x 17; 7.5J x 18 |