
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Jeep Avenger (facelift 2026)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 5.6-5.8 l/100 km 42 - 40.6 US mpg 50.4 - 48.7 UK mpg 17.9 - 17.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Jeep Avenger 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 127-130 g/km CO2 Euro 6E Bis |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Avenger (facelift 2026) 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 184 km/h | 114.33 mph 0-100 km/h: 10.6 s 0-60 mph: 10.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 100 KM, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 1.2 l 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Jeep 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 3, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Jeep Avenger (facelift 2026) SUV 2026 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Jeep Avenger SUV? | 4084 mm 160.79 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Jeep Avenger SUV? | 1776 mm 69.92 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 1105 kg 2436.11 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 1605 kg 3538.42 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Jeep Avenger SUV? | 380 - 1277 l 13.42 - 45.1 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 GSE T3 (100 Hp)? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | Jeep |
|---|---|
| Model | Avenger |
| Generacja | Avenger (facelift 2026) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.2 GSE T3 (100 KM) |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 5.6-5.8 l/100 km
42 - 40.6 US mpg 50.4 - 48.7 UK mpg 17.9 - 17.2 km/l |
|---|---|
| Emisje CO2 (WLTP) | 127-130 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10.1 s |
| Prędkość maksymalna | 184 km/h 114.33 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6E Bis |
| Stosunek masy do mocy | 11.1 kg/KM, 90.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.4 kg/Nm, 185.5 Nm/tonę |
| Moc | 100 KM @ 5500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 83.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 205 Nm @ 1750 obr./min. 151.2 lb.-ft. @ 1750 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EB2ADT |
| Pojemność silnika | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Ilość oleju w silniku | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 5.2 l 5.49 US qt | 4.58 UK qt |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Masa własna | 1105 kg 2436.11 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 1605 kg 3538.42 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 500 kg 1102.31 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 380 l 13.42 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1277 l 45.1 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 44 l 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1200 kg 2645.55 lbs. |
| Długość | 4084 mm 160.79 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1776 mm 69.92 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 1808 mm 71.18 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1981 mm 77.99 in. |
| Wysokość | 1536 mm 60.47 in. |
| Rozstaw osi | 2557 mm 100.67 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.5 m 34.45 ft. |
| Kąt natarcia | 20° |
| Kąt zejścia | 34° |
| kąt rampowy | 20° |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 283x26 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 249x10 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 16; 17; 18 |