
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Jeep Avenger (facelift 2026)? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 4.9-5.0 l/100 km 48 - 47 US mpg 57.6 - 56.5 UK mpg 20.4 - 20 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Jeep Avenger 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 110-113 g/km CO2 Euro 6E Bis |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Avenger (facelift 2026) 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 184 km/h | 114.33 mph 0-100 km/h: 10.4 s 0-60 mph: 9.9 s |
| Jaką ma moc silnik, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 110 KM, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Jeep Avenger SUV 2026 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 1.2 l 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Jeep 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 3, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Jeep Avenger (facelift 2026) SUV 2026 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | Napęd na przednie koła. MHEV (łagodny układ hybrydowy). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Jeep Avenger SUV? | 4084 mm 160.79 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Jeep Avenger SUV? | 1776 mm 69.92 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 1213 kg 2674.21 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 1707 kg 3763.29 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Jeep Avenger SUV? | 380 - 1277 l 13.42 - 45.1 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Jeep Avenger (facelift 2026) 1.2 (110 Hp) e-Hybrid eDCT? | 6, automatyczna skrzynia biegów eDCT |
| Marka | Jeep |
|---|---|
| Model | Avenger |
| Generacja | Avenger (facelift 2026) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.2 (110 KM) e-Hybrid eDCT |
| Początek produkcji | Może, 2026 r |
| Architektura agregatu | MHEV (łagodny układ hybrydowy) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 4.9-5.0 l/100 km
48 - 47 US mpg 57.6 - 56.5 UK mpg 20.4 - 20 km/l |
|---|---|
| Emisje CO2 (WLTP) | 110-113 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 9.9 s |
| Prędkość maksymalna | 184 km/h 114.33 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6E Bis |
| Stosunek masy do mocy | 11 kg/KM, 90.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.9 kg/Nm, 169 Nm/tonę |
| Napięcie baterii | 48 V |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą, pod przednimi siedzeniami |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 29 KM |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Zintegrowany z przekładnią |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 110 KM |
| Moc | 100 KM @ 5500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 83.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 205 Nm @ 1750 obr./min. 151.2 lb.-ft. @ 1750 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | EB2LTED |
| Pojemność silnika | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Ilość oleju w silniku | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Masa własna | 1213 kg 2674.21 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 1707 kg 3763.29 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 494 kg 1089.08 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 380 l 13.42 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1277 l 45.1 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 44 l 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1100 kg 2425.08 lbs. |
| Długość | 4084 mm 160.79 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1776 mm 69.92 in. |
| Szerokość ze złożonymi lusterkami | 1808 mm 71.18 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 1981 mm 77.99 in. |
| Wysokość | 1536 mm 60.47 in. |
| Rozstaw osi | 2557 mm 100.67 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.5 m 34.45 ft. |
| Kąt natarcia | 20° |
| Kąt zejścia | 34° |
| kąt rampowy | 20° |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, automatyczna skrzynia biegów eDCT |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 302x26 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 249x10 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Rozmiar felg | 16; 17; 18 |