
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Exeed EX7? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Exeed EX7 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 0.8-5.8 l/100 km 294 - 40.6 US mpg 353.1 - 48.7 UK mpg 125 - 17.2 km/l |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 203-245 km 126.14 - 152.24 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Exeed EX7 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 20.5 kWh/100 km 32.99 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 EX7 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 7.6 s 0-60 mph: 7.2 s |
| Jaką ma moc silnik, Exeed EX7 SUV 2026 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 309 KM, 332 Nm 244.87 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Exeed EX7 SUV 2026 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Exeed 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Exeed EX7 SUV 2026 1.5T (309 Hp) Extended Range? | Napęd na tylne koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Exeed EX7 SUV? | 4988 mm 196.38 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Exeed EX7 SUV? | 1975 mm 77.76 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Exeed EX7 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 2300 kg 5070.63 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Exeed EX7 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Exeed EX7 SUV? | 668 - 1835 l 23.59 - 64.8 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Exeed EX7 1.5T (309 Hp) Extended Range? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Exeed |
| Model | EX7 |
| Generacja | EX7 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T (309 KM) Extended Range |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (WLTC) | 0.8-5.8 l/100 km
294 - 40.6 US mpg 353.1 - 48.7 UK mpg 125 - 17.2 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 7.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 7.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.2 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.4 kg/KM, 134.3 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.9 kg/Nm, 144.3 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 41.16 kWh |
| Napięcie baterii | 400 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 203-245 km 126.14 - 152.24 mi |
| Średnie zużycie energii | 20.5 kWh/100 km
32.99 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 309 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 332 Nm 244.87 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ190YMZB0 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 309 KM |
| Moment obrotowy systemu | 332 Nm 244.87 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 156 KM @ 5200 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 104.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm @ 2500 obr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | SQRH4J15 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 72 mm 2.83 in. |
| Skok tłoka | 92 mm 3.62 in. |
| Stopień sprężania | 14.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2300 kg 5070.63 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2700 kg 5952.48 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 400 kg 881.85 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 668 l 23.59 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1835 l 64.8 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 67 l 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4988 mm 196.38 in. |
| Szerokość | 1975 mm 77.76 in. |
| Wysokość | 1710 mm 67.32 in. |
| Rozstaw osi | 3000 mm 118.11 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1690 mm 66.54 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1695 mm 66.73 in. |
| Prześwit | 176 mm 6.93 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.31 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.3 m 37.07 ft. |
| Kąt natarcia | 18° |
| Kąt zejścia | 22° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Rozmiar felg | 19; 20 |