
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Exeed EX7? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 77 kWh (313 Hp) Electric? | 600 km 372.82 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Exeed EX7 77 kWh (313 Hp) Electric? | 14.1 kWh/100 km 22.69 kWh/100 mi 149 MPGe 7.1 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 EX7 77 kWh (313 Hp) Electric? | 200 km/h | 124.27 mph 0-100 km/h: 6.6 s 0-60 mph: 6.3 s |
| Jaką ma moc silnik, Exeed EX7 SUV 2026 77 kWh (313 Hp) Electric? | 313 KM, 425 Nm 313.46 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Exeed EX7 SUV 2026 77 kWh (313 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Exeed EX7 SUV? | 4988 mm 196.38 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Exeed EX7 SUV? | 1975 mm 77.76 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Exeed EX7 77 kWh (313 Hp) Electric? | 2230 kg 4916.31 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Exeed EX7 77 kWh (313 Hp) Electric? | 2660 kg 5864.3 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Exeed EX7 SUV? | 668 - 1835 l 23.59 - 64.8 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Exeed EX7 77 kWh (313 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Exeed |
| Model | EX7 |
| Generacja | EX7 |
| Modyfikacja (Silnik) | 77 kWh (313 KM) Electric |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.6 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 6.3 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Stosunek masy do mocy | 7.1 kg/KM, 140.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.2 kg/Nm, 190.6 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 77.01 kWh |
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 600 km 372.82 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 14.1 kWh/100 km
22.69 kWh/100 mi 149 MPGe 7.1 km/kWh 4.4 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 313 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 425 Nm 313.46 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ220XSG05 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 313 KM |
| Moment obrotowy systemu | 425 Nm 313.46 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2230 kg 4916.31 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2660 kg 5864.3 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 430 kg 947.99 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 668 l 23.59 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1835 l 64.8 cu. ft. |
| Wymiary | |
| Długość | 4988 mm 196.38 in. |
| Szerokość | 1975 mm 77.76 in. |
| Wysokość | 1710 mm 67.32 in. |
| Rozstaw osi | 3000 mm 118.11 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1690 mm 66.54 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1695 mm 66.73 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.31 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.3 m 37.07 ft. |
| Kąt natarcia | 19° |
| Kąt zejścia | 22° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/55 R19; 255/50 R20 |
| Rozmiar felg | 19; 20 |