
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Citroen C3 Aircross II (Phase I, CC24)? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 384-400 km 238.61 - 248.55 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Citroen C3 Aircross II (Phase I, CC24) e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 16.1-16.7 kWh/100 km 25.91 - 26.88 kWh/100 mi 130 - 125 MPGe 6.2 - 6 km/kWh 3.9 - 3.7 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 C3 Aircross II (Phase I, CC24) e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 143 km/h | 88.86 mph 0-100 km/h: 13 s 0-60 mph: 12.4 s |
| Jaką ma moc silnik, Citroen C3 Aircross SUV, Crossover 2025 e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 113 KM, 125 Nm 92.2 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Citroen C3 Aircross II (Phase I, CC24) SUV, Crossover 2025 e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Citroen C3 Aircross SUV, Crossover ? | 4395 mm 173.03 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Citroen C3 Aircross SUV, Crossover ? | 1795 mm 70.67 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Citroen C3 Aircross II (Phase I, CC24) e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 1532-1615 kg 3377.48 - 3560.47 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Citroen C3 Aircross II (Phase I, CC24) e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 2070 kg 4563.57 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Citroen C3 Aircross SUV, Crossover ? | 460 - 1600 l 16.24 - 56.5 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Citroen C3 Aircross II (Phase I, CC24) e 54 kWh (113 Hp) Extended Range? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Citroen |
| Model | C3 Aircross |
| Generacja | C3 Aircross II (Phase I, CC24) |
| Modyfikacja (Silnik) | e 54 kWh (113 KM) Extended Range |
| Początek produkcji | Lipiec, 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 13 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 13 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 12.4 s |
| Prędkość maksymalna | 143 km/h, Elektronicznie ograniczona 88.86 mph |
| Stosunek masy do mocy | 13.6 kg/KM, 73.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 12.3 kg/Nm, 81.6 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 54 kWh |
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 52.8 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 384-400 km 238.61 - 248.55 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 16.1-16.7 kWh/100 km
25.91 - 26.88 kWh/100 mi 130 - 125 MPGe 6.2 - 6 km/kWh 3.9 - 3.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 113 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 125 Nm 92.2 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 113 KM |
| Moment obrotowy systemu | 125 Nm 92.2 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1532-1615 kg 3377.48 - 3560.47 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2070 kg 4563.57 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 455-538 kg 1003.1 - 1186.09 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 460 l 16.24 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1600 l 56.5 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 350 kg 771.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 350 kg 771.62 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 65 kg 143.3 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4395 mm 173.03 in. |
| Szerokość | 1795 mm 70.67 in. |
| Wysokość | 1660 mm 65.35 in. |
| Rozstaw osi | 2670 mm 105.12 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1555-1565 mm 61.22 - 61.61 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1555-1570 mm 61.22 - 61.81 in. |
| zwis przedni | 855 mm 33.66 in. |
| zwis tylny | 870 mm 34.25 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/65 R16 90P; 215/60 R17 90P |
| Rozmiar felg | 16; 17 |