
| Hvilken type er karosseriet, Volkswagen ID.4? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, Pure 61 kWh (190 Hp)? | 382-438 km 237.36 - 272.16 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 15.9-18.1 kWh/100 km 25.59 - 29.13 kWh/100 mi 132 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 160 km/t | 99.42 mph 0-100 km/t: 8.5 sek 0-60 mph: 8.1 sek |
| Hva er motorens effekt, Volkswagen ID.4 SUV 2026 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 190 hk, 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Volkswagen ID.4 SUV 2026 Pure 61 kWh (190 Hp)? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 4584 mm 180.47 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 1990 kg 4387.2 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 2590 kg 5709.97 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 533 - 1565 l 18.82 - 55.27 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Volkswagen |
|---|---|
| modell | ID.4 |
| Generasjon | ID.4 |
| Modifikasjon (motor) | Pure 61 kWh (190 hk) |
| Første år av produksjon | Mars, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 8.5 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 8.5 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 8.1 sek |
| Maksimal hastighet | 160 km/t 99.42 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 10.5 kg/hk, 95.5 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.7 kg/Hm, 175.9 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 61 kWh |
|---|---|
| Netto (brukbar) batterikapasitet | 58 kWh |
| Batterispenning | 332.8 V |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 382-438 km 237.36 - 272.16 mi |
| Energiforbruk (WLTP) | 15.9-18.1 kWh/100 km
25.59 - 29.13 kWh/100 mi 132 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 190 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | EEJ |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 190 hk |
| System dreiemoment | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Vekt | 1990 kg 4387.2 lbs. |
|---|---|
| Maksimalt tillatt vekt | 2590 kg 5709.97 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 600 kg 1322.77 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 533 l 18.82 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1565 l 55.27 cu. ft. |
| Tillatt taklast | 75 kg 165.35 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 8% stigning | 1200 kg 2645.55 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 75 kg 165.35 lbs. |
| Lengde | 4584 mm 180.47 in. |
|---|---|
| Bredde | 1852 mm 72.91 in. |
| Bredde inkl. speil | 2108 mm 82.99 in. |
| Høyde | 1634 mm 64.33 in. |
| Akselavstand | 2771 mm 109.09 in. |
| Sporvidde, foran | 1588 mm 62.52 in. |
| Sporvidde, baks | 1563 mm 61.54 in. |
| Bakkeklaring | 163 mm 6.42 in. |
| Minimal snu diamenter | 10.3 m 33.79 ft. |
| Angrepsvinkel | 15.9° |
| Utgangsvinkel | 16.7° |
| rampe vinkel | 13.2° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Tromme |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 235/55 R19; 235/50 R20 |
| Felgstørrese | 8J x 19; 8J x 20 |