
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Volkswagen ID.4? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, Pure 61 kWh (190 Hp)? | 382-438 km 237.36 - 272.16 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 15.9-18.1 kWh/100 km 25.59 - 29.13 kWh/100 mi 132 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 8.5 s 0-60 mph: 8.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Volkswagen ID.4 SUV 2026 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 190 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Volkswagen ID.4 SUV 2026 Pure 61 kWh (190 Hp)? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 4584 mm 180.47 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 1990 kg 4387.2 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 2590 kg 5709.97 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 533 - 1565 l 18.82 - 55.27 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Generacja | ID.4 |
| Modyfikacja (Silnik) | Pure 61 kWh (190 KM) |
| Początek produkcji | Marsz, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.1 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Stosunek masy do mocy | 10.5 kg/KM, 95.5 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.7 kg/Nm, 175.9 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 61 kWh |
|---|---|
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 58 kWh |
| Napięcie baterii | 332.8 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 382-438 km 237.36 - 272.16 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15.9-18.1 kWh/100 km
25.59 - 29.13 kWh/100 mi 132 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 190 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | EEJ |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 190 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Masa własna | 1990 kg 4387.2 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2590 kg 5709.97 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 600 kg 1322.77 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 533 l 18.82 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1565 l 55.27 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 75 kg 165.35 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 8% | 1200 kg 2645.55 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Długość | 4584 mm 180.47 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1852 mm 72.91 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2108 mm 82.99 in. |
| Wysokość | 1634 mm 64.33 in. |
| Rozstaw osi | 2771 mm 109.09 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1588 mm 62.52 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1563 mm 61.54 in. |
| Prześwit | 163 mm 6.42 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.3 m 33.79 ft. |
| Kąt natarcia | 15.9° |
| Kąt zejścia | 16.7° |
| kąt rampowy | 13.2° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Bębnowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R19; 235/50 R20 |
| Rozmiar felg | 8J x 19; 8J x 20 |