
| Karoser tipi nedir, Volkswagen ID.4? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, Pure 61 kWh (190 Hp)? | 382-438 km 237.36 - 272.16 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 15.9-18.1 kWh/100 km 25.59 - 29.13 kWh/100 mi 132 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 8.5 saniye 0-60 mph: 8.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen ID.4 SUV 2026 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 190 bg, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Volkswagen ID.4 SUV 2026 Pure 61 kWh (190 Hp)? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 4584 mm 180.47 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 1852 mm 72.91 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 2590 Kg 5709.97 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Volkswagen ID.4 SUV? | 533 - 1565 Lt 18.82 - 55.27 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Volkswagen ID.4 Pure 61 kWh (190 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Nesil | ID.4 |
| Modifikasyonu (Motor) | Pure 61 kWh (190 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.1 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 10.5 Kg/bg, 95.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.7 Kg/Nm, 175.9 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 61 kWh |
|---|---|
| Net batarya kapasitesi | 58 kWh |
| Batarya voltajı | 332.8 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (WLTP) | 382-438 km 237.36 - 272.16 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.9-18.1 kWh/100 km
25.59 - 29.13 kWh/100 mi 132 - 116 MPGe 6.3 - 5.5 km/kWh 3.9 - 3.4 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 190 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EEJ |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 190 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Ağırlık | 1990 Kg 4387.2 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2590 Kg 5709.97 lbs. |
| Azami yük | 600 Kg 1322.77 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 533 Lt 18.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1565 Lt 55.27 cu. ft. |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (8%) | 1200 Kg 2645.55 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Uzunluk | 4584 mm 180.47 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1852 mm 72.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2108 mm 82.99 in. |
| Yükseklik | 1634 mm 64.33 in. |
| Dingil Mesafesi | 2771 mm 109.09 in. |
| Ön tekerlek izi | 1588 mm 62.52 in. |
| Arka tekerlek izi | 1563 mm 61.54 in. |
| Yerden yükseklik | 163 mm 6.42 in. |
| En az dönüş açısı | 10.3 m 33.79 ft. |
| Yaklaşım açısı | 15.9° |
| Kalkış açısı | 16.7° |
| rampa açısı | 13.2° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R19; 235/50 R20 |
| Jant Boyutu | 8J x 19; 8J x 20 |