
| Hvilken type er karosseriet, iCAR V27? | Offroadkjøretøy, SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor øko er bilen, iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | China VI |
| Hor langt går bilen bare på strøm, 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 210 km 130.49 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 20.4 kWh/100 km 32.83 kWh/100 mi 103 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 180 km/t | 111.85 mph 0-100 km/t: 8.4 sek 0-60 mph: 8 sek |
| Hva er motorens effekt, iCAR V27 Offroadkjøretøy, SUV 2026 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 252 hk, 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, iCAR V27 Offroadkjøretøy, SUV 2026 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2026 iCAR 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, iCAR V27 Offroadkjøretøy, SUV 2026 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | Bakhjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 iCAR V27 Offroadkjøretøy, SUV? | 5055 mm 199.02 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 iCAR V27 Offroadkjøretøy, SUV? | 1976 mm 77.8 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 2222 kg 4898.67 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 iCAR V27 Offroadkjøretøy, SUV? | 715 - 1818 l 25.25 - 64.2 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1, automatisk girkasse |
| merke | iCAR |
|---|---|
| modell | V27 |
| Generasjon | V27 |
| Modifikasjon (motor) | 1.5T 34.3 kWh (252 hk) Range Extender |
| Første år av produksjon | Januar, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | Offroadkjøretøy, SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 8.4 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 8.4 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 8 sek |
| Maksimal hastighet | 180 km/t 111.85 mph |
| Miljøklassifisering | China VI |
| Motsvarighet vekt/effekt | 8.8 kg/hk, 113.4 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 7.4 kg/Hm, 135 Hm/tonn |
| Brutto batterikapasitet | 34.3 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 210 km 130.49 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 20.4 kWh/100 km
32.83 kWh/100 mi 103 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 252 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 252 hk |
| System dreiemoment | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Motoreffekt | 156 hk |
|---|---|
| Effekt per liter slagvolum | 104.1 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm 162.26 lb.-ft. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | SQRH4J15 |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Vekt | 2222 kg 4898.67 lbs. |
|---|---|
| Minimalt volum av bagasjerommet | 715 l 25.25 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1818 l 64.2 cu. ft. |
| Drivstofftank | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Lengde | 5055 mm 199.02 in. |
|---|---|
| Bredde | 1976 mm 77.8 in. |
| Høyde | 1894 mm 74.57 in. |
| Akselavstand | 2910 mm 114.57 in. |
| Sporvidde, foran | 1668 mm 65.67 in. |
| Sporvidde, baks | 1673 mm 65.87 in. |
| Bakkeklaring | 220 mm 8.66 in. |
| Minimal snu diamenter | 12 m 39.37 ft. |
| Angrepsvinkel | 24.5° |
| Utgangsvinkel | 24.5° |
| vading dybde | 600 mm 23.62 in. |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. En elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/55 R19 |
| Felgstørrese | 19 |