
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, iCAR V27? | Samochód terenowy, SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | China VI |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 210 km 130.49 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 20.4 kWh/100 km 32.83 kWh/100 mi 103 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 8.4 s 0-60 mph: 8 s |
| Jaką ma moc silnik, iCAR V27 Samochód terenowy, SUV 2026 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 252 KM, 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, iCAR V27 Samochód terenowy, SUV 2026 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 iCAR 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, iCAR V27 Samochód terenowy, SUV 2026 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | Napęd na tylne koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 iCAR V27 Samochód terenowy, SUV? | 5055 mm 199.02 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 iCAR V27 Samochód terenowy, SUV? | 1976 mm 77.8 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 2222 kg 4898.67 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 iCAR V27 Samochód terenowy, SUV? | 715 - 1818 l 25.25 - 64.2 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | iCAR |
|---|---|
| Model | V27 |
| Generacja | V27 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T 34.3 kWh (252 KM) Range Extender |
| Początek produkcji | Styczeń, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Samochód terenowy, SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Standard ekologiczny | China VI |
| Stosunek masy do mocy | 8.8 kg/KM, 113.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.4 kg/Nm, 135 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 34.3 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 210 km 130.49 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 20.4 kWh/100 km
32.83 kWh/100 mi 103 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 252 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 252 KM |
| Moment obrotowy systemu | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Moc | 156 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 104.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | SQRH4J15 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 2222 kg 4898.67 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 715 l 25.25 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1818 l 64.2 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Długość | 5055 mm 199.02 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1976 mm 77.8 in. |
| Wysokość | 1894 mm 74.57 in. |
| Rozstaw osi | 2910 mm 114.57 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1668 mm 65.67 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1673 mm 65.87 in. |
| Prześwit | 220 mm 8.66 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12 m 39.37 ft. |
| Kąt natarcia | 24.5° |
| Kąt zejścia | 24.5° |
| głębokość brodzenia | 600 mm 23.62 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/55 R19 |
| Rozmiar felg | 19 |