
| Hvilken type er karosseriet, Hycan A06? | Sedan, 4 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 560 km 347.97 mi |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2022 A06 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 160 km/t | 99.42 mph 0-100 km/t: 3.7 sek 0-60 mph: 3.5 sek |
| Hva er motorens effekt, Hycan A06 Sedan 2022 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 462 hk, 534 Hm 393.86 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Hycan A06 Sedan 2022 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | Firehjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2022 Hycan A06 Sedan? | 4965 mm 195.47 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2022 Hycan A06 Sedan? | 1920 mm 75.59 in. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2022 Hycan A06 Sedan? | 413 l 14.58 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2022 Hycan A06 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 1, automatisk girkasse |
| merke | Hycan |
|---|---|
| modell | A06 |
| Generasjon | A06 |
| Modifikasjon (motor) | Performance 71 kWh (462 hk) AWD |
| Første år av produksjon | Desember, 2022 år |
| Siste år av produskjon | 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Sedan |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 4 |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
|---|---|
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 3.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 3.7 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 3.5 sek |
| Maksimal hastighet | 160 km/t 99.42 mph |
| Brutto batterikapasitet | 71 kWh |
|---|---|
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 560 km 347.97 mi |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 225 Hm 165.95 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 245 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 309 Hm 227.91 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 462 hk |
| System dreiemoment | 534 Hm 393.86 lb.-ft. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 413 l 14.58 cu. ft. |
|---|
| Lengde | 4965 mm 195.47 in. |
|---|---|
| Bredde | 1920 mm 75.59 in. |
| Høyde | 1520 mm 59.84 in. |
| Akselavstand | 2850 mm 112.2 in. |
| Sporvidde, foran | 1640 mm 64.57 in. |
| Sporvidde, baks | 1640 mm 64.57 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.217 |
| Angrepsvinkel | 12° |
| Utgangsvinkel | 16° |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
|---|---|
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/40 R19 |
| Felgstørrese | 19 |