
| Karoser tipi nedir, Hycan A06? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 560 km 347.97 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2022 A06 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 3.7 saniye 0-60 mph: 3.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Hycan A06 Sedan 2022 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 462 bg, 534 Nm 393.86 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Hycan A06 Sedan 2022 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2022 Hycan A06 Sedan? | 4965 mm 195.47 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2022 Hycan A06 Sedan? | 1920 mm 75.59 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2022 Hycan A06 Sedan? | 413 Lt 14.58 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2022 Hycan A06 Performance 71 kWh (462 Hp) AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | A06 |
| Nesil | A06 |
| Modifikasyonu (Motor) | Performance 71 kWh (462 bg) AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Aralık, 2022 yıl |
| Son üretim yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 3.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 3.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 3.5 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Brüt batarya kapasitesi | 71 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 560 km 347.97 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 245 bg |
| Elektrikli motor torku | 309 Nm 227.91 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 462 bg |
| Sistem tork | 534 Nm 393.86 lb.-ft. |
| Bagaj hacmi en az | 413 Lt 14.58 cu. ft. |
|---|
| Uzunluk | 4965 mm 195.47 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1920 mm 75.59 in. |
| Yükseklik | 1520 mm 59.84 in. |
| Dingil Mesafesi | 2850 mm 112.2 in. |
| Ön tekerlek izi | 1640 mm 64.57 in. |
| Arka tekerlek izi | 1640 mm 64.57 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.217 |
| Yaklaşım açısı | 12° |
| Kalkış açısı | 16° |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/40 R19 |
| Jant Boyutu | 19 |