| Hvilken type er karosseriet, Fulwin X3L? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Fulwin X3L 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 5.7 l/100 km 41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Hvor øko er bilen, Fulwin X3 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | China VI b |
| Hor langt går bilen bare på strøm, 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 90-135 km 55.92 - 83.89 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Fulwin X3L 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 18.7 kWh/100 km 30.09 kWh/100 mi 112 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 X3L 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 170 km/t | 105.63 mph |
| Hva er motorens effekt, Fulwin X3 SUV 2025 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 252 hk, 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Fulwin X3 SUV 2025 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2025 Fulwin 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Fulwin X3L SUV 2025 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | Bakhjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Fulwin X3 SUV? | 4503 mm 177.28 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Fulwin X3 SUV? | 1950 mm 76.77 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1842 kg 4060.91 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 2280 kg 5026.54 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Fulwin X3 SUV? | 450 - 1238 l 15.89 - 43.72 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 Hp) Range Extender? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Fulwin |
| modell | X3 |
| Generasjon | X3L |
| Modifikasjon (motor) | 1.5 TGDI 20.64 kWh (252 hk) Range Extender |
| Første år av produksjon | September, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 5.7 l/100 km
41.3 US mpg 49.6 UK mpg 17.5 km/l |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 170 km/t 105.63 mph |
| Miljøklassifisering | China VI b |
| Motsvarighet vekt/effekt | 7.3 kg/hk, 136.8 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.1 kg/Hm, 162.9 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 20.64 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde | 90-135 km 55.92 - 83.89 mi |
| Energiforbruk | 18.7 kWh/100 km
30.09 kWh/100 mi 112 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 252 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | 112AD3 |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 252 hk |
| System dreiemoment | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Intern forbrenningsmotor | |
| Motoreffekt | 156 hk @ 5200 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 104.1 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm @ 2500 omdr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | SQRH4J15 |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 72 mm 2.83 in. |
| Slaglengde | 92 mm 3.62 in. |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 1842 kg 4060.91 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2280 kg 5026.54 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 438 kg 965.62 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 450 l 15.89 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1238 l 43.72 cu. ft. |
| Drivstofftank | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4503 mm 177.28 in. |
| Bredde | 1950 mm 76.77 in. |
| Høyde | 1815 mm 71.46 in. |
| Akselavstand | 2783 mm 109.57 in. |
| Sporvidde, foran | 1669 mm 65.71 in. |
| Sporvidde, baks | 1675 mm 65.94 in. |
| Overheng foran | 870 mm 34.25 in. |
| Overheng bak | 850 mm 33.46 in. |
| Bakkeklaring | 225 mm 8.86 in. |
| Minimal snu diamenter | 11.2 m 36.75 ft. |
| Angrepsvinkel | 22° |
| Utgangsvinkel | 30° |
| klatre vinkel | 45° |
| vading dybde | 625 mm 24.61 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 225/60 R18; 255/55 R19 |
| Felgstørrese | 18; 8J x 19 |