| Hvilken type er karosseriet, Fulwin X3? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 401 km 249.17 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Fulwin X3 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 14.8 kWh/100 km 23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 X3 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 150 km/t | 93.21 mph |
| Hva er motorens effekt, Fulwin X3 SUV 2025 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 252 hk, 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, Fulwin X3 SUV 2025 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | Bakhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Fulwin X3 SUV? | 4327 mm 170.35 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Fulwin X3 SUV? | 1910 mm 75.2 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 Fulwin X3 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 1722 kg 3796.36 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2025 Fulwin X3 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 2118 kg 4669.39 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Fulwin X3 50.79 kWh (252 Hp) Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Fulwin |
| modell | X3 |
| Generasjon | X3 |
| Modifikasjon (motor) | 50.79 kWh (252 hk) Electric |
| Første år av produksjon | August, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 150 km/t 93.21 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 6.8 kg/hk, 146.3 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.7 kg/Hm, 174.2 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 50.79 kWh |
| Batterispenning | 365.4 V |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 401 km 249.17 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 14.8 kWh/100 km
23.82 kWh/100 mi 141 MPGe 6.8 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 252 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | 112AD3 |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 252 hk |
| System dreiemoment | 300 Hm 221.27 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 1722 kg 3796.36 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2118 kg 4669.39 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 396 kg 873.03 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4327 mm 170.35 in. |
| Bredde | 1910 mm 75.2 in. |
| Høyde | 1715 mm 67.52 in. |
| Akselavstand | 2715 mm 106.89 in. |
| Sporvidde, foran | 1626 mm 64.02 in. |
| Sporvidde, baks | 1645 mm 64.76 in. |
| Overheng foran | 791 mm 31.14 in. |
| Overheng bak | 821 mm 32.32 in. |
| Bakkeklaring | 200 mm 7.87 in. |
| Minimal snu diamenter | 11.4 m 37.4 ft. |
| Angrepsvinkel | 27° |
| Utgangsvinkel | 31° |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hjultrekk | Bakhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 225/60 R18; 245/55 R19 |
| Felgstørrese | 6.5J x 18; 7J x 18; 7J x 19 |