
| От какъв тип е каросерията, Skoda Enyaq (facelift 2025)? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 547-584 км 339.89 - 362.88 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Skoda Enyaq (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 15.3-16.5 кВтч/100 км. 24.62 - 26.55 kWh/100 mi 137 - 127 MPGe 6.5 - 6.1 км/кВтч 4.1 - 3.8 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 Enyaq (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 180 км/ч | 111.85 mph 0-100 км/ч: 6.3 сек 0-60 mph: 6 сек |
| Колко мощност има, Skoda Enyaq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 299 кс |
| Какво е задвижването, Skoda Enyaq (facelift 2025) SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | Пълно задвижване (4x4). BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 4658 мм 183.39 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 1879 мм 73.98 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 2143-2281 кг 4724.51 - 5028.74 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 2750 кг 6062.71 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Skoda Enyaq SUV? | 585 - 1710 л 20.66 - 60.39 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Skoda Enyaq (facelift 2025) 85x 82 kWh (299 Hp) AWD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Skoda |
|---|---|
| Модел | Enyaq |
| Генерация | Enyaq (facelift 2025) |
| Модификация (Двигател) | 85x 82 kWh (299 кс) AWD |
| Начало на производство | Април, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 6.3 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 6.3 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 6 сек |
| Максимална скорост | 180 км/ч 111.85 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 7.2 кг/кс, 139.5 кс/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 82 кВтч |
|---|---|
| Нетен (използваем) капацитет на батерията | 77 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (WLTP) | 547-584 км 339.89 - 362.88 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 15.3-16.5 кВтч/100 км.
24.62 - 26.55 kWh/100 mi 137 - 127 MPGe 6.5 - 6.1 км/кВтч 4.1 - 3.8 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Системна мощност | 299 кс |
| Собствена маса | 2143-2281 кг 4724.51 - 5028.74 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2750 кг 6062.71 lbs. |
| Максимална товароносимост | 469-607 кг 1033.97 - 1338.21 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 585 л 20.66 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1710 л 60.39 cu. ft. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Дължина | 4658 мм 183.39 in. |
|---|---|
| Широчина | 1879 мм 73.98 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2148 мм 84.57 in. |
| Височина | 1620 мм 63.78 in. |
| Колесна база | 2766 мм 108.9 in. |
| Предна следа | 1587 мм 62.48 in. |
| Задна следа | 1561 мм 61.46 in. |
| Преден надвес | 869 мм 34.21 in. |
| Заден надвес | 1023 мм 40.28 in. |
| Пътен просвет | 168-181 мм 6.61 - 7.13 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.5 м 37.73 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 15.5° |
| Заден ъгъл на проходимост | 18.1° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела, един електрически мотор задвижва задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Барабанни |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на джантите | 19; 20 |