
| От какъв тип е каросерията, iCAR V27? | SUV, Офроуд автомобил, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко ЕКО е колата, iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | China VI |
| Колко може да измине изцяло на ток, 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 200 км 124.27 mi |
| Каква е консумацията на електричество, iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 21.7 кВтч/100 км. 34.92 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 км/кВтч 2.9 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2026 V27 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 180 км/ч | 111.85 mph 0-100 км/ч: 5.5 сек 0-60 mph: 5.2 сек |
| Колко мощност има, iCAR V27 SUV, Офроуд автомобил 2026 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 456 кс, 505 Нм 372.47 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, iCAR V27 SUV, Офроуд автомобил 2026 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 iCAR 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, iCAR V27 SUV, Офроуд автомобил 2026 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | Пълно задвижване (4x4). PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. Два електрически мотора задвижват предните и задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 iCAR V27 SUV, Офроуд автомобил? | 5055 мм 199.02 in. |
| Колко широка е колата, 2026 iCAR V27 SUV, Офроуд автомобил? | 1976 мм 77.8 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 2335 кг 5147.79 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 iCAR V27 SUV, Офроуд автомобил? | 715 - 1818 л 25.25 - 64.2 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 iCAR V27 1.5T 34.3 kWh (456 Hp) Range Extender 4WD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | iCAR |
|---|---|
| Модел | V27 |
| Генерация | V27 |
| Модификация (Двигател) | 1.5T 34.3 kWh (456 кс) Range Extender 4WD |
| Начало на производство | Януари, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV, Офроуд автомобил |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Тип гориво | бензин / електричество |
|---|---|
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 5.5 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 5.5 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 5.2 сек |
| Максимална скорост | 180 км/ч 111.85 mph |
| Екологичен стандарт | China VI |
| Съотношение тегло/мощност | 5.1 кг/кс, 195.3 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.6 кг/Нм, 216.3 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 34.3 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (CLTC) | 200 км 124.27 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 21.7 кВтч/100 км.
34.92 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 км/кВтч 2.9 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 252 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 300 Нм 221.27 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 204 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 205 Нм 151.2 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Системна мощност | 456 кс |
| Въртящ момент на системата | 505 Нм 372.47 lb.-ft. |
| Мощност | 156 кс |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 104.1 кс/л |
| Въртящ момент | 220 Нм 162.26 lb.-ft. |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | SQRH4J15 |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Собствена маса | 2335 кг 5147.79 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 715 л 25.25 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1818 л 64.2 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 60 л 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Дължина | 5055 мм 199.02 in. |
|---|---|
| Широчина | 1976 мм 77.8 in. |
| Височина | 1894 мм 74.57 in. |
| Колесна база | 2910 мм 114.57 in. |
| Предна следа | 1668 мм 65.67 in. |
| Задна следа | 1673 мм 65.87 in. |
| Пътен просвет | 220 мм 8.66 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12 м 39.37 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 24.5° |
| Заден ъгъл на проходимост | 24.5° |
| Дълбочина на газене | 600 мм 23.62 in. |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. Два електрически мотора задвижват предните и задните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 265/45 R21 |
| Размери на джантите | 21 |