| От какъв тип е каросерията, Fulwin X3L? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 6.4 л/100 км 36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Fulwin X3 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | China VI b |
| Колко може да измине изцяло на ток, 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 145-205 км 90.1 - 127.38 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 20.6 кВтч/100 км. 33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 км/кВтч 3 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2025 X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 170 км/ч | 105.63 mph |
| Колко мощност има, Fulwin X3 SUV 2025 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 428 кс, 505 Нм 372.47 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Fulwin X3 SUV 2025 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 Fulwin 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Fulwin X3L SUV 2025 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | Пълно задвижване (4x4). PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. Два електрически мотора задвижват предните и задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Fulwin X3 SUV? | 4503 мм 177.28 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Fulwin X3 SUV? | 1950 мм 76.77 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 2485 кг 5478.49 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Fulwin X3 SUV? | 450 - 1238 л 15.89 - 43.72 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Fulwin |
| Модел | X3 |
| Генерация | X3L |
| Модификация (Двигател) | 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 кс) Range Extender 4WD |
| Начало на производство | Септември, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 6.4 л/100 км
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 км/л |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Максимална скорост | 170 км/ч 105.63 mph |
| Екологичен стандарт | China VI b |
| Съотношение тегло/мощност | 4.7 кг/кс, 214 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4 кг/Нм, 252.5 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 33.68 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег | 145-205 км 90.1 - 127.38 mi |
| Среден разход на електрическа енергия | 20.6 кВтч/100 км.
33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 км/кВтч 3 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 252 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 300 Нм 221.27 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | 112AD3 |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 177 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 205 Нм 151.2 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Асинхронен |
| Системна мощност | 428 кс |
| Въртящ момент на системата | 505 Нм 372.47 lb.-ft. |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Мощност | 156 кс @ 5200 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 104.1 кс/л |
| Въртящ момент | 220 Нм @ 2500 об/мин 162.26 lb.-ft. @ 2500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | SQRH4J15 |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 72 мм 2.83 in. |
| Ход на буталото | 92 мм 3.62 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2000 кг 4409.25 lbs. |
| Допустима маса | 2485 кг 5478.49 lbs. |
| Максимална товароносимост | 485 кг 1069.24 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 450 л 15.89 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1238 л 43.72 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 45 л 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Размери | |
| Дължина | 4503 мм 177.28 in. |
| Широчина | 1950 мм 76.77 in. |
| Височина | 1815 мм 71.46 in. |
| Колесна база | 2783 мм 109.57 in. |
| Предна следа | 1669 мм 65.71 in. |
| Задна следа | 1675 мм 65.94 in. |
| Преден надвес | 870 мм 34.25 in. |
| Заден надвес | 850 мм 33.46 in. |
| Пътен просвет | 225 мм 8.86 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.2 м 36.75 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 22° |
| Заден ъгъл на проходимост | 30° |
| Ъгъл изкачване | 45° |
| Дълбочина на газене | 625 мм 24.61 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва само генератор, без механична връзка със задвижването. Два електрически мотора задвижват предните и задните колела. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/55 R19; 265/45 R21 |
| Размери на джантите | 8J x 19; 9J x 21 |