| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Fulwin X3L? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 6.4 l/100 km 36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Fulwin X3 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | China VI b |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 145-205 km 90.1 - 127.38 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 20.6 kWh/100 km 33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 170 km/h | 105.63 mph |
| Jaką ma moc silnik, Fulwin X3 SUV 2025 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 428 KM, 505 Nm 372.47 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Fulwin X3 SUV 2025 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 Fulwin 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Fulwin X3L SUV 2025 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Fulwin X3 SUV? | 4503 mm 177.28 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Fulwin X3 SUV? | 1950 mm 76.77 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 2485 kg 5478.49 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Fulwin X3 SUV? | 450 - 1238 l 15.89 - 43.72 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Fulwin X3L 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 Hp) Range Extender 4WD? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Fulwin |
| Model | X3 |
| Generacja | X3L |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 TGDI 33.68 kWh (428 KM) Range Extender 4WD |
| Początek produkcji | Wrzesień, 2025 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 6.4 l/100 km
36.8 US mpg 44.1 UK mpg 15.6 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h 105.63 mph |
| Standard ekologiczny | China VI b |
| Stosunek masy do mocy | 4.7 kg/KM, 214 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 4 kg/Nm, 252.5 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 33.68 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 145-205 km 90.1 - 127.38 mi |
| Średnie zużycie energii | 20.6 kWh/100 km
33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 252 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | 112AD3 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 177 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Moc systemu | 428 KM |
| Moment obrotowy systemu | 505 Nm 372.47 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 156 KM @ 5200 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 104.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm @ 2500 obr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | SQRH4J15 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 72 mm 2.83 in. |
| Skok tłoka | 92 mm 3.62 in. |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2000 kg 4409.25 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2485 kg 5478.49 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 485 kg 1069.24 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 450 l 15.89 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1238 l 43.72 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 45 l 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4503 mm 177.28 in. |
| Szerokość | 1950 mm 76.77 in. |
| Wysokość | 1815 mm 71.46 in. |
| Rozstaw osi | 2783 mm 109.57 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1669 mm 65.71 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1675 mm 65.94 in. |
| zwis przedni | 870 mm 34.25 in. |
| zwis tylny | 850 mm 33.46 in. |
| Prześwit | 225 mm 8.86 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.2 m 36.75 ft. |
| Kąt natarcia | 22° |
| Kąt zejścia | 30° |
| kąt wznoszenia | 45° |
| głębokość brodzenia | 625 mm 24.61 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/55 R19; 265/45 R21 |
| Rozmiar felg | 8J x 19; 9J x 21 |