
| От какъв тип е каросерията, Dodge Magnum? | Комби |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Dodge Magnum 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | 13.1 л/100 км 18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 км/л |
| Колко мощност има, Dodge Magnum Комби 2003 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | 345 кс |
| Какво е задвижването, Dodge Magnum Комби 2003 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2003 Dodge Magnum Комби? | 5022 мм 197.72 in. |
| Колко широка е колата, 2003 Dodge Magnum Комби? | 1882 мм 74.09 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2003 Dodge Magnum 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | 1992 кг 4391.61 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2003 Dodge Magnum Комби? | 770 - 2027 л 27.19 - 71.58 cu. ft. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Dodge |
| Модел | Magnum |
| Генерация | Magnum |
| Модификация (Двигател) | 5.7 i V8 AWD (345 кс) |
| Начало на производство | 2003 г |
| Край на производство | 2008 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Комби |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - градско | 15.7 л/100 км
15 US mpg 18 UK mpg 6.4 км/л |
| Разход на гориво - извънградско | 10.7 л/100 км
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 км/л |
| Разход на гориво - комбиниран | 13.1 л/100 км
18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 км/л |
| Тип гориво | Бензин |
| Съотношение тегло/мощност | 5.8 кг/кс, 173.2 кс/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 345 кс |
| Модел/код на двигателя | EZB |
| Степен на сгъстяване | 9.6:1 |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 6.6 л 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 13.8 л 14.58 US qt | 12.14 UK qt |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 1992 кг 4391.61 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 770 л 27.19 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2027 л 71.58 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 72 л 19.02 US gal | 15.84 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (8%) | 1724 кг 3800.77 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5022 мм 197.72 in. |
| Широчина | 1882 мм 74.09 in. |
| Височина | 1481 мм 58.31 in. |
| Колесна база | 3048 мм 120 in. |
| Пътен просвет | 143 мм 5.63 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.365 |
| Минимален диаметър на завой | 11.8 м 38.71 ft. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Размери на гумите | 225/60 R18 |
| Размери на джантите | 7.5J x 18 |