
| Karoser tipi nedir, Dodge Magnum? | Kombi |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Dodge Magnum 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | 13.1 Lt/100 km 18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 km/Lt |
| Motor gücü ne kadar, Dodge Magnum Kombi 2003 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | 345 bg |
| Aktarımı nedir, Dodge Magnum Kombi 2003 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2003 Dodge Magnum Kombi? | 5022 mm 197.72 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2003 Dodge Magnum Kombi? | 1882 mm 74.09 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2003 Dodge Magnum 5.7 i V8 AWD (345 Hp)? | 1992 Kg 4391.61 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2003 Dodge Magnum Kombi? | 770 - 2027 Lt 27.19 - 71.58 cu. ft. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Dodge |
| Model | Magnum |
| Nesil | Magnum |
| Modifikasyonu (Motor) | 5.7 i V8 AWD (345 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2003 yıl |
| Son üretim yılı | 2008 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 15.7 Lt/100 km
15 US mpg 18 UK mpg 6.4 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 10.7 Lt/100 km
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 13.1 Lt/100 km
18 US mpg 21.6 UK mpg 7.6 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 5.8 Kg/bg, 173.2 bg/ton |
| Motor | |
| Güç | 345 bg |
| Motor Modeli/Kodu | EZB |
| Sıkıştırma oranı | 9.6:1 |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 6.6 Lt 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 13.8 Lt 14.58 US qt | 12.14 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1992 Kg 4391.61 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 770 Lt 27.19 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2027 Lt 71.58 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 72 Lt 19.02 US gal | 15.84 UK gal |
| Frenli treyler yükü (8%) | 1724 Kg 3800.77 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5022 mm 197.72 in. |
| Genişlik | 1882 mm 74.09 in. |
| Yükseklik | 1481 mm 58.31 in. |
| Dingil Mesafesi | 3048 mm 120 in. |
| Yerden yükseklik | 143 mm 5.63 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.365 |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Lastik boyutu | 225/60 R18 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 18 |